Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnék minnél hamarabb...

Hogyan tudnék minnél hamarabb teherbeesni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

sziasztok.

nagyon szeretnénk babát a barátommal.de voltak gondjaim a menstruációmmal. nem állt be mióta abba hagytam a fogamzásgátlót( másfél éve). kaptam egy gyógyszert amivel meghozták a mensim, és azóta Mastodynon homeopátiás cseppekkel tartom kordába a peteérésemet és a mensimet.

szeretnénk nagyon babát, aki volt esetleg ilyen cipőben az mondjon véleményt és várom a tanácsokat. 23/L


2013. márc. 22. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor én mindenképpen kivizsgáltatnám magam. Nőgyógyászati és hormon vizsgálatokkal kezdeném. Lehet van egy kis hormon zavarod. Endokrinológushoz kell a hormonokkal menned.
2013. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
voltam teljes kivizsgáláson, és azt mondták h mindent rendbe találtak. nőgyógyászati kivizsgáláson is voltam, vérvétel, vizelet, minden. akkor kaptam egy gyógyszert, amivel meghozták, azóta mastodynon cseppeket kaptam ami nagyon jó szerintem. napi szinten probálkozunk de még semmi :(
2013. márc. 22. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálatot is csináltak? (3. és 21. napi kellene)
2013. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kimaradt utána még fél évet is, nem lett rendszeres. Elmentem természetgyógyászhoz, mert hpv-m is volt, elsavasodott a szervezetem a buta szénhidrát megvonós kajálás miatt. Először az emésztésem tette rendbe, ritmusos étkezésekkel (reggel gyümis kezdés, utána bármi, napi egy probiotikus joghurt, napi 2-3 dl centrizett gyümi és zöldséglé lúgosítani(alma, srépa citrom, cékla stb, apának is). Este hat után semmi. Egy hónap alatt rendbehoztuk a 30 éves üzemzavaromat. Nagyon megterhelő a szervezetnek, ha kínlódnia kell az emésztéssel. Én teljesen megkönnyebbültem, még az ált hangulatom is tök jó lett. A hpv-m negatív,a citológiám ok. Így már bizakodva, megnyugodva álltunk neki a projektnek.
2013. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!