Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges szülés után az...

Lehetséges szülés után az első két hónapban teherbeesni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Állítólag azért nem árt, ha 3 hónap regenerálódásnyi időt hagy az anyuka, amit szerintem önként kevesen rövidítenek meg, sőt...de ha véletlenül becsúszott, akarjátok és minden rendben megy, akkor ám legyen. :)
2013. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 wartburg353s ***** válasza:
Lehetséges, ismerek is olyat, akinek a fiai között szűk 1 év a korkülönbség. De a legtöbb nőnek ilyen gyorsan nem áll helyre a hormonháztartása, tehát nem esik teherbe.
2013. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. A hormonok nem ismerik a családtervezés fogalmát. Nekem szülés után 3 hónappal, szoptatás mellett jött össze, még csak a vérzésem sem jött meg. De peteérésem ezek szerint volt. Ma már 21 éves egyetemista.:-))
2013. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Ismerek olyan családot, ahol 11 hónap van a gyerekek között.

2013. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát még nem tervezünk másikat! :) csak nem védekeztünk,hanem egyből egymásnak estünk,mikor letelt a 6 hét és hát ki tudja mit sikerült alkotni,mert tegnap meg ma is el erős hányingerem volt!várok még egy hetet,aztán majd meglátjuk!
2013. márc. 20. 11:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, dettó ugyanezt csináltam én is (sajnos), nekem most telik le az együttlét utáni két hét, lövögetem el a teszteket, negatívak, de nem merek hinni nekik, mert a fene tudja, hogy mikor jön majd meg a menzeszem, volt-e peteérésem...
2013. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha hányingered is van, miért nem tesztelsz? Tuti kimutatná!
2013. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg mondom őszíntén,hogy félek tesztelni!tudom,most jön az,hogy akkor miért nem védekeztetek?könnyű ezt kérdezni...más ám mikor kb 5 hónapig nem szexeltél előtte...én amúgy akarnék kistesót,bár apuka nem rajong az ötletért az anyagi része miatt is persze...
2013. márc. 20. 12:21
 9/9 anonim ***** válasza:
A teszttől már sem jobban, sem kevésbé nem leszel terhes, ha valóban az vagy. Ha negatív, akkor megnyugszol, ha pozi, akkor úgyis meg kell beszélnetek, hogyan tovább.
2013. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!