Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április elejére?

Ki nem várja április elejére?

Figyelt kérdés
Olyan jó együtt izgulni. Jöttök csajok?
2013. márc. 22. 17:54
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Az én kislányom 4 éves.

Nagyon ki voltam akkor amikor elvetéltem, de már sokkal pozitívabb vagyok. Én szedem a mastodynon cseppet ami nekem nagyon jó hatású. Valaki esetleg használta vagy használja ezt a cseppet? Vélemények?

Nekem annyi esetleg a jel, hogy több a folyásom. De az is lehet, hogy ez semmi, más tünetet nem is észlelek. Bár még nagyon korai is lenne. Majd csak jövőhét végén tesztelek.

M! Simán lehet, hogy a beágyazódás jele a rózsaszínes valami. Ne aggódj. Drukk csajok mindenkinek!

2013. márc. 23. 17:11
 12/35 anonim ***** válasza:

Köszönöm a biztatást, nekünk első baba lenne. Már várjuk vagyunk, mert nem vunk már olyan fiatalok...de persze nem csak ezért.

Nem ismerem az általad írt cseppeket, ez recept nélkül kapható? Mire való?

Drukkolok Neked (is) :)

M

2013. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
vagyunk=nagyon ....:D
2013. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Igen, ez recept nélkül kapható homeós csepp. Rengeteg nagyon jó dolgot olvastam róla. Barátcserje kivonat van benne, ami segíti a fogantatást. Több olyan ismerősöm van akiknek hosszú próbálkozás után sem jött a baba és amikor elkezdték szedni a cseppet 1-2 hónappal később megfogant a baba.

Írd be a google-be, hogy Mastodynon csepp vélemények és ki fog dobni egy csomó dolgot.

2013. márc. 23. 19:50
 15/35 anonim ***** válasza:
Lehet hülyén fogalmaztam:D nincs még baba, majd hónap végén derül ki ha sikerült:) de előző hónapokban sajnos nagyon megszenvedtem a bölcsességfogammal, az lett a vége, hogy ki kellett húzni... de mostmár minden ok, szóval remélem, hogy mostmár eredményes lesz ez a hónap:) Én sem hallottam még ezekről a cseppekről. De én szedtem barátcserje kapszulát, hát eddig még semmi eredménye, vagy ki tujda:D Most azon gondolkodom, hogy valami terhesvitamint kéne kipróbálni... Remélhetőleg lassan sikerül a baba is hozzá:)
2013. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Csajok folsavat szedjetek. Jóval többet mint amit otthon mondanak. Én külföldön élek itt vetélés ellen adják természetes gyógymódkén a folsavat. Napi 5 szemet és bizonyított, hogy sokat segít.
2013. márc. 23. 20:17
 17/35 anonim ***** válasza:

Én is hallottam a folsav jótékony hatásáról,szinte kötelezőként említik és nem csak a teherbeesésig, utána is ajánlatos szedni.

Nem tudom, mit takar a 4 szem, én 400 grammot szedek naponta.

Ez elégnek számít?

M

2013. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
bocsi, mármint a napi 5szem nem tudom,mit takar...
2013. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
1 szemben általában 400 mikrogramm van. Én abból szedek 5 szemet. Otthon egyet javasolnak, bár már az én magyar dokim pedzegette, hogy 1 szemnél jóval több a szükséglete egy terhes nőnek.
2013. márc. 23. 22:19
 20/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én tegnapra nem vártam a mensit, de nem is jött. Igazából nem terveztük a babát, 1 alkalommal voltunk együtt védekezés nélkül párommal, és nagyon úgy néz ki hogy sikerült is. 10.-én voltunk együtt, és ma reggel ezt produkáltam:

[link]


Nem merem még elbízni magam, mert nagyon örülnék ha tényleg lenne baba. Jövőre terveztük a próbálkozást, de nem bánnánk ha most babuci lenne. :) Mindenkinek nagyon szurkolok!!!!! :)

Zsu

2013. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!