Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április elejére?

Ki nem várja április elejére?

Figyelt kérdés
Olyan jó együtt izgulni. Jöttök csajok?
2013. márc. 22. 17:54
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Én a 25-ös válaszoló vagyok, nekem ma reggel negatív, bár még korai volt tudom, kb. 13 dpo. Csak abban bíztam talán nekem is mutat már valamit, mint olyan sok másik kismaminak, akikről olvastam. Más valaki?
2013. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én tegnapra nem vártam és eddig semmi.

Bár egy hete időnként barna vmi van, de nem több.

Egyenlőre se semmii menzi jelű jelek, szóval reménykedem.

Ezidáig nem voltam itthon, így reggeli vizeletből nem tudtam tesztet csinálni, csak a mai "14 órás" vizeletből egy 25-ös érzékenységű teszttel. Sajna negatív lett :(

Nem kellett volna már ennek kimutatnia -függetlenül, h mikori a vizelet - ha terhes lennék?

Reménykedem és izgulok....2 percenként rohangálok a wc-re és remélem, h nem találok ott semmit! :S


Gratula Zsu még egyszer!!:):):)


M

2013. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Hogy álltok csajok? Én még tesztet nem mertem csinálni, max holnap ha a hőm fenn lesz. Bár nem, egy nem két kommentben látom, hogy csak mensi után jó pár nappal mutat pozit a teszt a legtöbb embernél. Bár én szerintem ezt a hónapot is buktam:( nagyon görcsöl a hasam... De a remény hal meg utoljára:)
2013. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

szia, én írtam egy másik kérdést, mert...érdemes-e tovább tesztelni- címmel.

Szóval már 3 napja, h nem jött meg és semmi menzi szerű tünetem nincs,testhőm kicsit magas: 37-37,2 és időnként heves szívdobogásom van de a ma reggeli tesztem negatív lett :(

A többiek biztatnak és azt javasoljak, az ünnepek után ismételjem meg a tesztet.

Most minden percben rettegek, nehogy megjöjjön! :)


Amíg nem jön meg, ne add fel!!!!!!!

M

2013. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon bíztatóak a jeleid:) Van akinek elmaradt mensi után csak egy héttel volt pozitív a tesztje. Lehet a te babád is ilyen rejtőzködő típus:)

Köszi a bíztatást:) Remélem 9 hónapig fog késni:)

Sok locsolót és kétcsíkos tesztet kívánok mindenkinek:D

2013. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!