Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Luteális fázis első napját...

Luteális fázis első napját honnan kell számolni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha az ovuteszt pozitív volt hétfő-kedd-szerda este, de csütörtökön már negatív volt és voltam orvosnál, aki látta, hogy volt peteérésem, akkor a luteális fázis 14 napját az első negatív naptól számoljam, vagy már a pozitívtól? (Egyszerűbben a kérdésem: mikor kellene megjöjjön?)
2013. márc. 23. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj ne haragudj, hogy nem tudok érdemben válaszolni de ez engem is nagyon érdekel! Én sem tudom, hogy az első negatív ovutesztes nap (amikor a pé volt) az már a luteális fázis első napja vagy csak az utána következő nap?
2013. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mind a három nap egyforma erős volt a tesztcsíkod? Mert ez nem nagyon valószínű. Amint az egyik halványabb, akkor aznapi az ovu, és az a luteális első napja is. Képed esetleg?
2013. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs képem, de nem lehetetlen. Extra pozitív volt mindegyik. Tulajdonképpen a három pozitív között csak 48 óra telt el ha belegondolunk, elvileg 24-48 óra a peteérés, utána lökődik ki. És az orvos is látta, hogy megvolt a tüszőrepedés, cisztám nincs, úgyhogy biztos, hogy rendben van a peteérésem. Éreztem is a jobb oldalon, ezt az orvos is visszaigazolta, mondta, hogy azon az oldalon volt.

Viszont ha az 1. negatív nap a luteális fázis kezdete, ahogy írod, akkor csütörtöktől számítok 14 napot.

Köszönöm.

2013. márc. 23. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Nekem is volt olyan, hogy 3 napi egyforma erős volt az lh tesztem! Abban a hónapban meg is fogant a kisfiunk:) Kérdező drukkolok Neked is!

Mikorra nem várod?

2013. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a drukkot.

Húsvét utánra nagyon nem várom!!!

2013. márc. 23. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha pontosan érezted, h szúr az oldalad, akkor a fájdalom megszűnésekor sikerült kiszakadni a petesejtnek. Vagyis az a napot vedd az elsőnek. Nagyon szurkolok!!!!
2013. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!