Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció alatt történő...

Menstruáció alatt történő aktus következtében nagy az esélye a teherbeesésnek ha az aktus igen csak rövid volt? Részletek lent!

Figyelt kérdés
A párommal most először a menszeszem alatt megkívántuk egymást úgy, hogy nem volt nálunk gumióvszer és belekezdtünk a dologba (kétszer is) de mind a két alkalommal egy fél perc után a fejünkhöz kaptunk, hogy ez így nem lesz jó ugyanis mindketten 18 évesen vagyunk és még nem szeretnénk kisbabát és tudjuk, hogy még ilyenkor is van rá esély! Láttam a péniszének a tetején az előváladékot egy pár perccel azután, hogy abbahagytuk a dolgot és őszintén szólva megrémültem. A ciklusaim rendszertelenek és 7 napig szoktak tartani. Ma van a hatodik napja, hogy megjött és ma történt az eset. Tudom, hogy felelőtlenség volt és, hogy ha lesznek következményei én vállalom őket de ilyenkor az ember tanácstalan és reméli, hogy olvashat 1-2 megnyugtató szót! Előre is köszönöm!
2009. szept. 17. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


Menstruáció alatt is lehet teherbeesni, bár elég kicsi az esélye.Szerintem nem lesz "gond"!Főleg ha nem került be spermium és 1 perccel azután láttad az előváladékot, amikor már kivette. Csak azt nem tudom, hogyha tudtok mindent, miért feledkeztetek bele 2x is?:)

2009. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jogos a kérdés! mert buta voltam, beismerem. az az igazság, hogy mostanság ritkábban találkozunk mert sokat kell tanulni és ilyenkor ugye előfordul hogy kicsit másképp is vágyunk a másikra és ma nem számított rám :) ilyenkor meg ugye jön a bűnbánó rész ... hülye voltam ... de sajnos azon ami megtörtént már nem lehet változtatni! Természetesen ha úgy alakulna, hogy baba lenne a dologból megtartanám mert egy gyermek nem tehet semmiről. (nekem van egy 1 éves pici öcsém és rajta látom, hogy milyen kis ártatlanok) mégha még nincs önálló keresetem sem és házam sem ... akkor sem érdemelné meg!
2009. szept. 17. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Van esély a terhességre, de nem sok. Szerintem nem lettél terhes ne aggódj.
2009. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!