Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés tabletta mellett?

Teherbeesés tabletta mellett?

Figyelt kérdés
Érdekes tüneteim jelentek meg az utóbbi pár hétben. Amikor megjött, egészen máshogy volt meg, mint mikor nem szedtem a fogamzásgátlót, tovább tartott, más volt az állaga is.. Majd időnként éjszakai hidegrázásom volt, kis hőemelkedéssel. Betudtam egy vírusnak. Most több, mint egy hete iszonyatosan fáradékony vagyok. Az éjszakai hidegrázás mindennapos lett. Mindegyik tünetre rákerestem, mindegyik igaz lehet a terhességre. Ha nem múlnak a tünetek, elmegyek orvoshoz is természetesen. A tablettát még szedem, ezért is a végére szeretnék járni a dolgoknak.

2013. márc. 24. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
ha megjött nem vagy terhes!én estem teherbe tabletta mellett és meg sem jött már.Ezek a tünetek bármilyen betegségre rá lehet húzni.Csinálj egy tesztet otthon és keress más betegséget,nem normális a hidegrázás tartósan
2013. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha normálisan szedted nem hinném, hogy terhes vagy. Nekem is ez az első hónapom a tablettával, most jött meg és nekem is tök más, mint amúgy, más az állaga, mennyisége, a hasam is máshogy görcsöl. De ez normális, hiszen ez nem rendes menstruáció. Nekem amúgy kb. minden este hányingerem van mostanában. De terhes nem vagyok. Mióta szeded?
2013. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Évek óta ezt szedem. Belara egyébként. Mindig egyformán jött meg, meg is ijedtem, hogy miért más most.
2013. márc. 24. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Csinalj tesztet!


En is hittem mar, sot maradt is ki menzeszem a tabi mellett, de szencsere nem voltam terhes....

2013. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valóban elkapott valami kósza vírus, amitől kifejezetten beteg nem leszel, de valamennyire hatással lehet a ciklusodra is. Terhesség alatt a megemelkedett hőmérséklet normális, de a hidegrázás inkább betegség tünete. Ha rendesen szedted a tablettát, majdnem biztos, hogy nem vagy terhes.
2013. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyébként Belara lett volna a baba neve ha nem fiú lett volna:)emelett lettem terhes
2013. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!