Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lesz ez így sok? Én...

Nem lesz ez így sok? Én szedni fogok minden nap 300 mg E vitamint + Folsav+B complex -et + még felváltva C vitamin, Magnézium és Kálcium, néha Multi is. Páromnak is naponta 300mg E vitamin, a többit neki is felváltva.

Figyelt kérdés
Nem feltétlen azért mert azt hiszem ettől gyorsabban összejön a baba csak felkészíteném a szervezetünket :)

2013. márc. 24. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom termeszetesen ezt az egeszseges taplalkozas mellett teszed... Mert az is nagyon fontos! En nehany hettel elotte hogy teherbe estem kezdtem el szedni terheseknek valo vitamint. Ebbe minden benne van amire szukseged van es termeszetesen teljesen biztonsagos adagok vannak benne mindenbol mert terheseknek valo! Az elso honapban teherbe estem, hogy probalkoztunk. Most vagyok 3 honapos terhes es ugyanezt a vitamint szedem. Az elso gyereknel is ezt szedtem, sot a szoptatas alatt is hiszen akkor is jo. De nem lehet elegge hangsulyozni az egeszseges taplalkozas lenyeget! Az a legfontosabb!
2013. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked :)

Amugy pont azért szeretném ezeket szedni mert táplálkozással nem viszek be belőlük eleget sajnos :(

De ha terhes leszek át állok terhes vitaminra én is :)

Azért köszi a választ :)

2013. márc. 24. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!