Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek keso 30 evesen...

Szerintetek keso 30 evesen nagycsaladot tervezni? Negy gyerekre gondoltam, eddig egy masfel eves van. Van aki ilyen keson kezdte?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
nyugodtan lehet tervezni, csak lehetőleg, 40-45 év között már ne szüljön az anyuka mert akkor már lehetnek gondok.
2013. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmék így tervezték, végül 3 nál megálltak. Azért 3 kis korkülönbséges gyerek nem semmi energia meg minden szempontból. Neki mondjuk a második baba császáros lett, így a harmadik is. Meg miközben jöttek sorra úgy látták, hogy elég a 3.

Ő szült 30, 32 és 35 évesen, most 38 éves, már nem vág bele 4.be.

Dehát attól még belefér elvileg időben, csak lehet jobb szusszanni azért pár évet köztük. Barátnőm így gyakorlatilag 7 évig folyamatosan terhes volt szült szoptatott majd megint terhes volt és így tovább.

2013. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Hát, ha mindet 40 éves korod előtt akarod szülni, akkor húzzál bele :D én nem terveznék nagycsaládot ennyi idősen, az tuti.

Amúgy simán belefér a még 3 gyerek, kérdés, hogy azonnal össze fog-e jönni, vagy netán éveket kell rá várni.

2013. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy keso.csak ne sokat varjatok a kovetkezovel.:)35 eves korodig siman szulhetsz meg 3 babat.az en nenam 43 evesen szult.
2013. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 vagyok, elsőt várom és min. 3 lesz. Nem érdekel, hány éves koromra esik, mindketten vágyunk rá, és csak ránk tartozik, mit vállalunk. Nektek is ezt javaslom. Szerintem 40 évesen nem szűnik meg egy nő szülésre alkalmasnak lenni. Makk egészségesek vagyunk,az életünk is az, nekünk belefér.
2013. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvéreméknél 32 évesen jött az első és most szülte a 4. gyerekét 38 évesen. Mindenki egészséges és boldognak tűnnek.
2013. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen szültem az első kislányunkat.4-et terveztünk,aztán 2 lett belőle:)

Oka:1,5 éves volt az első,mikor elkezdtünk próbálkozni.Az első az első hónapban sikerült,gondoltam most is ilyen gyors lesz.Aha,majdnem.9 hónapot vártunk a tesóra.A nagy 3.szülinapja előtt 10 nappal született a kisfiúnk.Ekkor már 33 voltam.A szülés rémálom volt (a lányunk 2 óra alatt született) a kisfiamnál 11 órát vajúdtam,mozdulatlanul,EDA,már majdnem toltam ki,mikor leesett a szívhang,altatásos sürgősségi császár.Szóval...Na,mindegy.Most 2 van,szépen,jól élünk,úgy érzem ez bőven elég.1 és 4 évesek.

Ember tervez...Majd meglátod,hogy alakul.

2013. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia 34 eves vagyok, ferjem 42. Igaz O mar volt hazas ez elott is es van egy 16 eves lanya.. Kozoses van egy 2 eves kislanyunk es most vagyok 3 honapos terhes a masodikkal. Hivatalosan biologiailag 35 eves korodban szamitasz az "oregebb" anyakhoz ha ez miatt aggodsz.. En mar nem szeretnek szulni 35 eves korom utan, mert rizikosabb. Sajnos en ismerek olyan anyakat akik 35 utan szultek es problemaik voltak, van akinek a babaja Down koros. Ezt nem szeretnem...
2013. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 évesen lettem anya, mert az élet így hozta, most 36 évesen várom a 2. babát. és ha ez is lány lesz akkor lesz egy 3. is. Vannak vizsgálatok amikkel ki lehet szűrni, ha beteg egy baba, nem csak a kor számít, hanem az, hogy mit válalsz be és mennyi pénzed van rá. Létezik az amniovizsgálat és van 300ezerért vérteszt amiből megállípítható, hogy a baba egészséges e. Manapság sok nő akkor szül vagy alapít családot amikor már van hova. Az sem kizárt, hogy 20évesen lesz beteg egy baba....Szerintem nem késő 30 évesen elkezdeni és valóban az élet hoz amit hoz, majd meglátod. :-)
2013. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!