Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mastodynon cseppet gondoltam,...

Mastodynon cseppet gondoltam, hogy elkezdeném szedni! Hogy kell szedni? Van-e mellékhatása? Érdemes-e egyáltalán elkezdeni szedni?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk, már egy éve próbálkozunk, márciusban volt egy vetélésem, az oka nem derült ki, megvártuk a 3 hónapot és azóta semmi. Minden hónapban van menzeszem, bár nem napra pontos(29, 30, 32 stb.)

Aki szedte, sikerült teherbe esni? Már belefáradtam a próbálkozásba, de gondoltam ezt még megpróbálom hátha segít!


2012. szept. 2. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem segített. Nem jött a baba, és elmentem dokihoz. Kiderítette, hogy kevés sárgatest hormonom van, és ettől van a sok vetélés, és ezért nem marad meg a baba. Írt fel hormontablettákat, aminek semmi hatása nem volt. Utolsó elkeseredettségemben panaszkodtam a gyógyszerészemnek, aki ajánlotta ezt a készítményt. Én nagyon nem hiszek a homeós készítményekben, ezért ennek is úgy álltam neki, hogy egy próbát meg ér. Minden nap 30 cseppet ittam meg egy korty vízben, és 3 hónap múlva pozi teszt.

Rendbe rakta a hormonjaimat, és így meg tudott maradni a baba.

Sok sikert!!!!

38hkm

2012. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, adtál egy kis reményt! Bár van már egy gyermekem, de ő egyből jött ahogy kigondoltuk! Lehet van valami gigszer, hátha nekem is segítene! További boldog babvárást és könnyű szülést kívánok neked%
2012. szept. 2. 21:29
 3/5 A kérdező kommentje:

*Babavárást


Köszönöm remélem segíteni fog!

2012. szept. 2. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is remélem, hogy segít! Amúgy nekünk is a második baba nem akart jönni.

Az első előtt is volt vetélésem, de a kettő között már nem is számoltam.

Sok sikert!!!! Drukkolok!!!!!

2012. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a mensid nincs rendben akkor napi 3x 10 cseppet kell inni étkezés előtt fél órával, ha babát szeretnél, akkor napi 2x 30 csepp. Viszont a homeop. készítményeknél tudni kell, hogy a mentolos dolgok felejtősek, ugyanis semlegesítik.

Én is most vettem a patikában kb.: 2000.- volt (Amúgy hiány cikk)

2012. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!