Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermaellenes anyagot termelek...

Spermaellenes anyagot termelek! Emiatt nem lehet gyerekem? Vervetelbol megallapitottak a spermaellenes antitest pozitivitast.

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos kapsz majd valami gyógyszert. Ha sperma ellenes anyagot termel a szervezeted az azt jelenti hogy meg öli a spermákat. Ergo nincs sperma nincs fogantatás. És addig amíg nem kezelik gyerek sem lesz.
2013. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van ra gyogyszer???? ennek orulnek,feltem hogy erre nincs!
2013. márc. 24. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos h van valami mód. Nőgyógyásszal nem beszéltél még erről?
2013. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na most utána olvastam és azt írják h immunológiai kivizsgálás szükséges a te esetedben.
2013. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és még inszeminációt ajánl az orvos.
2013. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a Pct vizsgálat lett pozitív. Megírnád, mi volt a pontos megnevezése a vérvételnek? Engem is érdekelne, bár a dokim nem ajánlott más vizsgálatot (3. inszem előtt vagyunk, IR+pajzsmirigyalulműködésem is van).
2013. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy en Szatmarnemetibol vagyok,erdelybol. A pontos elnevezeset csak romanul tudom: Anticorpi antispermatozoizi in ser ez maximum 14 elehet az erteke,es nekem 38 lett. Nogyogyasz kuldott,de csak kovetkezo honapba megyek vissza az eredmennyel,mert tobb hormont is neztek,es meg nincs meg minden eredmeny. Nekem is van enyhe pajzsmirigy alulmukodes.
2013. márc. 24. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nem értem ha a te szervezeted ellenanyagot termel nem lehet gyereked?

Pct nálunk is pozi lett nem jutnak fel a spermiumok,elpusztítom őket.Inszeminációval feljuttatják a spermákat.

2013. márc. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Inszeminacio nelkul nem lehet egyaltalan? Nincs erre gyogyszer????
2013. márc. 25. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!