Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 vetélés után ha nem derült...

3 vetélés után ha nem derült ki semmi baj a vizsgálatok során mikor mennétek először dokihoz? Amikor kiderül, hogy baba van, vagy várnátok legalább a 10. hétig?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék megint egy valag gyógyszert összeszedni, hiszen ha a baba meg akar maradni, úgyis megmarad, nem?
2009. szept. 18. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

3 vetélés nincs véletlenül. Ebbe jobb, ha beletörődsz. Igenis szedj be egy valag gyógyszert, mert vagy progezsteronhiányod van, vagy véralvadási probléma, vagy egyéb anyagcserezavar, - pajzsmirigy, mellékvese, stb! Vizsgáltatsd ki magad, a legjobb lenne, ha meddőségi szakemberhez mennél, ő biztosan nem felejt majd ki semmit!!

Sajnos vannak, akiknél a baba nem marad meg, amíg nem orvosolják a dolgot! És ez 3 vetélés után 99%-ig esélyes nálad!

Sajnos 2 olyan embert ismerek, akiknek 3, illetve 4 vetélésük volt. Mindegyiküknél kiderült a gond, és azóta anyukák...

2009. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt egy vetélésem és ha sikerülne végre teherbe esni, azonnal mennék orvoshoz, amint kiderül. Minden gyógyszert beszednék, amit javasolnak, csak azért, hogy végre meg is tudjam szülni azt a gyermeket. Bármit megtennék, ha végre terhes lennék, hogy egészséges gyermeket szüljek, nem kérdés, hogy a valag gyógyszer a legkevesebb amit tehetek érte.
2009. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is ezért hezitálok, mert már a 3.nál is rögtön rohantam a dokihoz, nagyon sok gyógyszert, hüvelykúpot és szurit kaptam, amik több tízezrekbe kerültek és mégsem maradt meg a baba. :(
2009. szept. 18. 09:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

8:57-es vagyok.

Igaz, én még "csak" egyszer éltem át a vetélés szörnyűségét, de úgy gondolom, hogy az Utrogestan, amit kaptam, ártani nem ártott semmiképpen. Nem használt, ez tény és álmos is voltam tőle, de újra beszedném, ha terhes lennék.

Sajnálom a negatív élményeidet, de szerintem ne add fel! Harcolj azért a babáért, aki a pocakodban van, hogy megszülethessen! Tegyél meg mindent érte, hogy ne legyen benned később az, hogy mi lett volna, ha beszeded az orvos által javasolt gyógyszereket. Sok erőt és kitartást kívánok!

2009. szept. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Én is inkább effelé hajlok, pedig már a sorsra karom bízni az egészet. Nem tudom miért van ez, hogy aki igazán szeretne babát, annak ennyire nehéz. Tudom, hogy nem szabad feladni, csak elkeserítő az üres petezsákokat látni és hogy mindig menni és menni és nézni, hogy vajon él-e a baba....
2009. szept. 18. 09:13
 6/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Miért nem hallgatsz rám? Utána kell járnod, hogy MIÉRT történt ez 3-szor?!!

Én is üres petezsákot láttam, 3 hétig vártunk, addig Utroval tömtem magam én is..., de mégsem fejlődött...

Utána beszéltem 2 meddőségi szakemberrel is, és mivel ők messze vannak és drágák, szépen a mezei sztk-s nődokimmal megírattam minden beutalót! 6 kémcső vért levettek, belgyógyászaton voltam, stb, és a vérből+belgyógyon kiderült, hogy magas a TSH-m egy hangyányit, de ez elég ahhoz, hogy a baba ne kapjon elég pajzsmirigyhormont, vagyis nem alakult ki az idegrendszere. Ha mégis kilalakul, akkor nagy eséllyel fogyatékos gyermeket szülök, koraszüléssel...

Azóta beállt a TSH-m, és hajtunk a "tesóra".

Ha belefáradtál, akkor pihenjetek egy kicsit, de VÉDEKEZZETEK, mert valami biztos nincs rendben nálad!

Ha újra érzel erőt, akkor vizsgálatok, kezelés, és hajrá baba...!

2009. szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Köszönöm a tanácsot. :)

Már voltam belgyógyászati vizsgálaton, minden ok.

Voltam immunológián, minden ok, haemostasison, minden ok. Most védekezünk, mert nem akarok kockáztatni. Hová menjek akkor most? Genetikára, vagy milyen beutalót kérjek??????

2009. szept. 18. 09:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, akkor menj genetikára!

A nődoki ad beutalót!

Ha ott sem lesz semmi gond, akkor tanácstalan vagyok...:(

De nagyon szorítok neked!!!!

Keresd meg a legprofibbat ebben a témában, és hozzá menj! Ennnél jobb tanácsot sajnos már nem tudok adni. :(

Kitartás!

2009. szept. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm, remélem tényleg hamar kiderül, hogy mi a gáz velem. :(
2009. szept. 18. 09:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom, ami veled történt!:-((

Sajnos nyáron nekem is volt egy vetélésem 5 hetesen. Októberben lehet próbálkozni majd ismét, amint kiderül, hogy babás vagyok, rögtön megyek.(remélem az leszek)

Biztosan belefáradtál már a sok vizsgálatokba, vérvételbe, de ne add fel!!!

Merre laksz egyébként?

2009. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!