Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek babás vagyok? Ha...

Szerintetek babás vagyok? Ha igen, akkor nem nagy probléma hogy csak a vetélés után 1 és fél hétig véreztem, azóta nem, vajon akkor meg is jött vagy csak tisztultam? Így hogy fognak számolni?

Figyelt kérdés
Március 13.a körül volt egy vetélésem 7 hetesen,minden szépen kiürült,a doktornő azt mondta nem kell várnunk..Mikor úgy éreztem peteérésem van együtt voltunk,no de nem direkt mert én várni akartam míg egyszer megjön,utána próbálkozni..Szóval most ott tartok hogy még nem jött meg..2 napja néha szurkál az alhasam (nem görcsöl mintha megjönne) székrekedésem is van és újra kezdek fáradékony lenni..
2011. ápr. 14. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Aminek ki kellett jönnie az ki is jött szerintem vetélésnél, Nagyon sajnálom amúgy:(, viszont most lehet ismét reménykedni a babában, főleg, hogy nem jött meg neked!! Tesztet nem csináltál??
2011. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az nem probléma, hogy csak másfél hétig véreztél. Én mindössze 4 napig véreztem. Lehet, hogy nálad akkor az menzesz volt. Ha babás vagy, akkor majd az ultrahangon látott méretek alapján számolnak. Szerintem már tesztelhetnél. Sok sikert! Mindenképp írd meg, hogy baba-e! :) Szurkolok! :)
2011. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy holnap tesztelek!De lehet hogy még várok egy hetet..Köszönöm nektek a válaszokat!:)

És mindenképp megírom a végeredményt!:)

2011. ápr. 15. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy percet se bírnék várni a teszttel:) de nagyon drukkolok neked, és várom a híreket:)
2011. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Hát sajnos azóta megjött..De köv héten lesz,számításaim szerint peteérés,úgy hogy már fel vagyunk készülve!:)
2011. máj. 1. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!