Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi lesz vagy esetleg a...

Mensi lesz vagy esetleg a beágyazódás? Ki nem várja még szombatra? Hogy álltok? Bár szerintem az első. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szombatra nem várom, de semmit nem érzek, amit ilyenkor szoktam előtte, se hasfájás, se derékfájás, se cicfájás. Csak most ennyit esett a hőm. Mit gondoltok? Mehetek jövő hónapba inszemre? Ugyanis az a következő lépés.

Ja itt a görbém:

[link]

Köszi a válaszokat.


2009. szept. 18. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha tovább esik, akkor mensi lesz sajnos. Az én görbém: [link]
2009. szept. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát Más már nem is válaszol Nekem? :-(((((
2009. szept. 18. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem nincs görbém,ezért nem is néztem meg,úgyse értek hozzá.

viszont nekem is holnap kellene megjönnie.én sem érzem a szokásos tüneteket.nincs görcs,inkább csak érzem,hogy van hasam,nem feszül a mellem,csak mintha a közepétől sugározna kifelé a szúrás,nincs barnázás,viszont fehéres folyásom van,nem vagyok farkaséhes,sőt inkább étvágytalan.

van 2 halvány de jól látható + tesztem...de nagyon be vagyok parázva,hogy holnap talán mégis megjön :-(

hányinger,szédülés,krónikus fáradtság ami még uralkodik rajtam.

majd kiderül hogy vagyunk.

2009. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, GRATULÁLOK. Nagyon jó Neked.
2009. szept. 18. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Én keddre nem várom.Itt a görbém,de szerintem nem szép.


[link]


Én érzem a hasamat,melleimet.Az alhasam kicsit görcsösen fáj,vagy mintha szúrkálna de ezt vagy 2-3napja érzem.A melleim forrók,és a mellbimbóm fázós lett.

Szerintem szép a görbéd,és van esélyed hogy babás vagy!

Én drukklok mindannyiunknak,és lécci írjátok meg mi lett az eredmény!

2009. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!