Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik beültetés után ti...

Lombik beültetés után ti éreztetek valamit az első 3 napban? (Beágyazódás lehetséges napjai) Vagy utána abban a két hétben, mielőtt vissza kell menni, hogy a vérből megállapítsák, hogy terhes lettél-e?

Figyelt kérdés

Volt bármilyen tünetetek?

Feküdtetek két hétig?Vagy nem?Mert nekem azt mondták bármit lehet csinálni még abban a 3 napban is, csak ne terheljem meg magam!Mit jelent az, hogy ne terheljem meg magam?

Táppénzen voltatok ebben a két hétben végig?

Ha csináltatok a vizsgálat előtt ti magatok tesztet, akkor az kimutatta a terhességet?Én úgy gondoltam, hogy mikor mennem kell az intézetbe, akkor reggel csinálok egyet!Vagy már előbb is lehet?Mert elvileg a beágyazódás után kezdi el termelni a HCG-t,és a beágyazódás az első 3 napban van, tehát ki kellene mutatnia a tesztnek már a beültetés után 3 nappal, nem?

De egy rendes terhességnél,a két sejt mikor találkozik, akkor utána még két hét, míg beágyazódik,nálunk a beültetés utáni 3 nap, akkor nekünk mikortól számít a terhesség?Ha sikerül akkor hány hónapos leszek?Utolsó mensitől számolják nekünk is?


2009. okt. 8. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi teszt HCG szintet mér, különböző érzékenységűek, a legtöbb 20- as, de van tizes is (az jobb). A nemvárt napja előtt nem érdemes tesztelni, mert nagy valószínűséggel nem mutatja ki (hamis negatív eredményt adhat). Úgy tudom vérből a terhesség hamarabb kimutatható mint vizeletből.

Ugyanúgy nálad is a hetek számítanak, és 40 hét a terhesség tejes ideje ne hónapokat számolj, mert 4hét nem egyenlő egy hónap, az utolsó menstruáció első napja a terhességed első napja. Szerintem nem érdemes tesztelned, csak fölöslegesen felizgatnád magad.

Nálunk csak inszem volt, mázlisták voltunk elsőre sikreült, a feleségem nagymotoron motorozott végig, vsz. nem a fekvésen múlik a dolog.

Egy kalappal.

2009. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.Csak amiatt akarok tesztelni, hogy én mondhassam meg anyukámnak, és a férjemnek, hogy terhes vagyok, hogy ne "közöljék" velem, és utána, de mindegy!

Köszi

2009. okt. 8. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én táppénzen voltam, feküdtem végig, nálunk 3 hét ráadásul. 2 hét után teszteltem, ha korábban tesztelsz, negatív lesz, a vér fogja először kimutatni, úgyhogy ha neked 2 héttel utána nézik a vért, akkor felesleges tesztelned, csak pénzkidobás. De ha gondolod, a vérvétel napjánmár LEHET, hogy kimutatjaa teszt. De nem biztos. És akkor setleg mehetsz úgy vérvételre, hogy te már tudod. Bár pár órával később ingyen megmondják ugyanezt...

Neked is az utolsó menstruációtól fogják számolni, mint bárki másnak. És neked se mutatja meg előbb a teszt, mint bárki másnak, tehát legkorábban akkor, mikor amúgy meg kellene jönnie a menstruációnak.

2009. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De nekem akkor kell mennem pont vérvételre, mikor meg kellene jönnie, tehát elvileg csinálhatok!

Még annyit nem tudtok, hogy ha azt mondta a doki uh is lesz, akkor az hasi vagy hüvelyi lesz?És amikor leveszik a vért, mennyi idő, míg megmondják az eredményt?Percek, órák?

Köszi

2009. okt. 8. 14:13
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha előbb jön meg, vagy aznap reggel, akkor már nem is kell bemennem vérvételre?
2009. okt. 8. 14:16
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha egyszer az életben terhes leszek (remélem az vagyok)akkor az orvos is mindig azt fogja mondani, hogy 22 hetes kismama, akkor az az utolsó mensitől számít és ha tőlem megkérdezi valaki, akkor én is annyi hetest mondjak, amennyi az utolsó mensitől eltellt?Mert az összes ismerősöm, aki valaha volt terhes, a teherbeeséstől számítva mondta, hogy pl:10 hetes vagyok, de akkor már 12 hetes volt!!??
2009. okt. 8. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

SZia!

Nagyon sokat kérdezel! Biztos valamit kihagyok, de kérdezz vissza.

Nálam így volt: A beülti után 4 órával éreztem a beágyazódást, éles nyillalás, szúrás a méhben. Három napig pihentem. Aztán dolgoznom kellett. Arra vigyáztam, ne emeljek 1-2 kg-nál nehezebbet. Ez mondjuk elég nehezen kivitelezhető, ha belegondolsz. Végül a 4. hétben beleestem egy megfázásba, barnázni is kezdtem. A megfázás miatt kiírtak egy hétre, feküdtem, kalciummal tömtem magam. Szerintem ezért sikerült. Ha vérvételre, uh-ra kell menned az eredmény gyors, csak sokat kell várakozással töltened a sorban az időt. A lényeg, legyen szívhang. Tesztet 2-3 naponta végeztem, bár szerintem tök felesleges, mert a hormonkészítmények által bevitt hormont mutatja, főleg az elején. Csak ugye nem hittem a szememnek. Az uh szerintem a döntő a 6. héten. Az hogy pont hány hetes vagy, első vizsgálaton az uh-készülék az orvos segítségével pontosan megmondja. Nálunk is a lényeg a ciklus kezdőnapja úgy tudom. Egyébként vannak olyan tesztek - clearblue a neve - ami napra pontosan kiírja, hány hét és nap már a terhesség, csak kétszeres az ára. Ezt nem próbáltam, talán legközelebb.

2009. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok.

A siker érdekében írom. A számítógép!!! és minden sugárzó tárgy közelségét kerüld!

Nekem egyszer ezért nem sikerült!

2009. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!