Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha here biopsziával sem...

Ha here biopsziával sem találnak spermiumot akkor is tovább küldenek genetikára, hormon vizsgálatra és ultragangra?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!!hát nálunk nem ilyen sorrendbe volt !először volt hormon vizsgálat aztán ultrahang és végül genetika! most ott tartunk,hogy biopszia következik! de előtte kell még hív és hepatitisz teszt! ha nálunk se találnak spermát a műtét során akkor csak donorral lehet babánk!
2013. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Páromnak 30 éve here rákja volt majd here sugarazás utána lett azoospermia előtte oligaspermia volt(1-2 renyhén ill.mozdulatlan spermiumok) nem tudni miért lett azoospermia a műtét után.


Azért gondoltam elsőnek a biopsziát mert ha ott nem találnak felesleges a többi vizsgálat.


Gondolom genetikára nem kel menni mert páromnak volt régen spermiumja igy az nem lehet ok.Ugye?

2013. márc. 26. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom pontosan így nem -e kell a genetika mert nálunk is súgarazás és kemó volt! de vagy 4-5 ször ismételték meg a sperma vizsgálatot és talán az elsőnél találtak csak 1-1 spermát a többinél nem!! ha a doki utalja a párodat genetikára nem kell érte fizetni!! hát mi jó sokat vártunk a genetikára meg az eredményre kb 2 hónapot de legalább kiderült ezzel nincs baj! tehát jöhetett a következő lépés! ha magán dokihoz mentek lehet nem kell ennyit várni rá!!
2013. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen vizsgálatok voltak eddig? csak sperma vizsgálat?első voltam!
2013. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak sperma.

Mást nem néztek mikor voltunk.És akkor kapta a beutalókat ezekre a vizsgálatokra majd 3 hónap múlva control.

De nem ment el mondván semmi értelem úgy sem találnak sehol semmit a sugár az oka annak, hogy nem termelődik spermium.

Mondtam neki nem szabad így neki állni és menjen el dokihoz de nem akar :((


utolsó előtti párodnak is here rákja volt?Azért kapott sugarat?

2013. márc. 26. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!