Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ért hozzá, kitapasztalta...

Aki ért hozzá, kitapasztalta már segítene értelmezni a hőgörbémet?

Figyelt kérdés

[link]

Ez az első hőmérős hónapom. Sajnos a munkám miatt van, hogy 3 óra eltérés is van az ébredési idő között, előfordult, hogy nem tudtam megmérni, viszont attól, hogy később kelek, nem alszom többet, mint amikor korábban, így az alvási idő nagyjából azonos minden mérésnél. Bár a ciklus.hu behúzta az ovut, és "lezárta" a ciklusomat, még nem jött meg, kicsit rendszertelen, vannak csúszások, de a nőgyógyászom szerint ennyi még belefér. Nekem nem tűnik túl biztatónak ez a görbe. Lehet az eltérő ébredések miatt? A vízszintes zöld vonal mit jelent?

Köszönöm előre is a válaszokat/segítséget!



2013. márc. 26. 10:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A méhnyákot azért nem jegyeztem fel többször, mert számomra az értelmezhetetlen... :/
2013. márc. 26. 10:49
 2/16 anonim ***** válasza:
az eltérő ébredések a hőbe bezavarnak, illetve nincs egy pozitív ovu teszt sem, miért?
2013. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

a zöld vonal jelzi h akkor volt peteérésed. utána felment a hőd-ami természetes-de úgy látszik megy vissza,vagyis elvileg nem vagy terhes. de azért ha nem jün meg csinálj tesztet.


aztán ha rám hallgatsz elfelejted ezt a hülyeséget :) értelmetlen! minden másnap szerelmeskedjetek,utána maradj fekve,szedjetek vitamint,és legyél kiegyensúlyozott. ezzel a görbe-dologgal csak idegeled magad,holott korántsem 100%-os.sőt!

2013. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért nincs pozitív ovu teszt, mert ennyi tesztem volt itthon, próbáltam beosztani, de egyszer se lett pozitív az eredmény. Lehet, hogy kövi hónapra rendelek megint egy nagyobb adagot és a felétől végig tesztelek.
2013. márc. 26. 10:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
egyébként a legjobb a szex kétnaponta, és kész, ez igaz. ha ovu tesztet használsz, butaság kihagyni, nem drága, vegyél egy nagy pakkot, és pisild végig a hónapot:)
2013. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából én amiatt kezdtem görbézni, hogy megtudjam, van-e peteérésem. A görbe alapján az kikövetkeztethető, hogy volt? És az, hogy mára lejjebb ment a hőm, annyit jelent, hogy nem vagyok terhes valószínűleg? Úgy tudtam annak végig fent kéne maradnia a kövi vérzésig, vagy tévedek?
2013. márc. 26. 10:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
a hő nem jó, nem lehet megállapítani így, ez a gond, ezért kellene az ovu teszt
2013. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szia! hát nem nagyon lehet értelmezni a görbédet! nem csak az a baj,hogy nem egy időbe méred hanem az is a baj,hogy nem minden nap!ha első hónap ,hogy görbézel hogyan lehet,hogy behúzta az alaphődet!ami 36,4 vagy 36,5! legalább is a gép így húzta be!azért rakta 19 napra az ovudat mert akkor volt a legalacsonyabb a hőd!bár lehet tényleg akkor volt az ovud!
2013. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem a 19. napra rakta, hanem a 25. napra. A ciklusom hosszát szerintem azért lőtte be 32 napra, mert visszamenőleg beírtam pár ciklust, gondolom átlagot számolt. A vízszintes vonal az alaphő? Azt mire alapozza? Baj, ha ennyiszer vagyok alatta?
2013. márc. 26. 13:19
 10/16 anonim ***** válasza:
na még egyszer! szerintem elírtam a válaszomat!! 19 -én volt ovud vagyis 25 napnál! a ciklus.hu több ciklus nap után átlagol! vagyis több hónap után! nekem is 31 napra lőtte be pedig sokszor nem is annyira jön meg! most pl.legutóljára 28 napos volt!az ovu után fent van a hő akár terhes vagy akár nem !de ez akkor van így ha van ovud! az alaphőt a ciklus 1 napjától az ovu napok hőfokaiból adódik össze! és az átlagolja! nem szabadna leesni a hőnek az alaphő szintjére!! remélem nem írtam nagy hülyeséget! 8 -as voltam!!
2013. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!