Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attol tartunk hogy 8 év alatt...

Attol tartunk hogy 8 év alatt nem csúszott be baba akkor most ha akarjuk nem sikerül. Hamarosan kiderül de érdekel más van e így?

Figyelt kérdés
A párommal lassan 8 éve megszakítással védekezünk egyszer sem voltam terhes most kb 4 hónap múlva tervezzük hogy belevágunk a babaprojektbe
2013. márc. 26. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ettől ne tarts, vagy mázlid volt vagy nem esel teherbe attól ha "csak rádnéznek". De ez nem azt jelenti hogy nem fog összejönni.
2013. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én ezt most nem fejteném ki, mert a legszentebb magánügyem és senkinek semmi köze hozzá, de szeretnélek megnyugtatni és segíteni a válasszal, úgyhogy leírom: az, h eddig nem estél teherbe, nem jelent semmit. van, akinek ezek után simán sikerül :)
2013. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Na én ugyan igy voltam!!! a párommal most 9. éve hogy együtt vagyunk!!!Soha semmien formába nem védekeztünk!!!

Nem jött a baba!!! Na nem mintha annyira rákészültünk volna de egyszer se "csúszott be" A párom elkezdte mondani még tavaj november körül hogy jó lenne már azért baba!!! Természetesen mondtam neki oké,de várjunk januárig,mert akkor lemegy a karácsonyi nyüzsi és a munkán kívűl tudok azzal foglalkozni,elmegyek dokihoz megnézetem magam hogy mi a baj esetleg!!! Nos semmit az ég világon nem csináltunk máshogy mégis "besikerült a baba"Dcemberbe!!! Aminek nagyon örülünk természetesen,ja és nagyon meglepett minket hogy fú csak így !!! Tehát ne stresszelj rá, mert annál rosszabb!!! Most tartok a 17.héten!!!

2013. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmék 10 évig védekeztek megszakítással egyszer egyszer hiba is csúszott a dologba mégsem lett terhes soha. (nálunk egyetlen egyszer volt baleset ráadásul középidő után 10 nappal már szinte a mensit vártam mégis babás lettem ez alkat függő) .Amikor eldöntötték hogy na most akkor élesben megy akkor 4-5 hónap alatt sikerült a kisfiuk és utána 3 évre rá a kislányuk is.
2013. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 vagyok, bocsánat lemaradt hogy amúgy mindig minden alkalommal óvszerrel védekeztünk, megszakítással soha csak akkor egyetlen egyszer és ez lett belőle, nem bántuk persze csak így alakult.
2013. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi 7évet vártunk és soha nem jött össze pedig nem is védekeztünk semmivel. Aztán tavaly júniusban beszélgettünk hogy most már jó volna a pici erre össze is jött :) 38hkm
2013. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
pont mi is igy vagyunk mi 7 eve megszakitasosan vagyunk egyutt azon keztunk gondolkozni h miert nem csuszot meg igy be aggodtam is ez miat de ezek a valaszok megnyuktatnak.
2013. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi is évekig "védekeztünk" megszakítással, volt néhány baleset is, de soha nem lett baba belőle. Viszont 1,5 éve nem jön így se, hogy mindent beleadunk :)

Sajna nálunk vannak egyéb gondok is, de reméljük nálatok minden rendben lesz, és eddig csak mázlitok volt!

Sok sikert!

2013. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az első pasimmal 2 évig megszakítással védekeztem, nem lettem terhes. Na most, vagy ő volt meddő, vagy működik ez a dolog, mert a férjemmel mind a két gyerek elsőre összejött.
2013. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nagyon jó ezt olvasni hogy más is van, volt így és sikerült a baba, remélem nekünk is minden rendben lesz :D

A kismamáknak Boldog Babavárást és Babázást Kívánok!!

2013. márc. 27. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!