Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik az az életkor, ami...

Melyik az az életkor, ami után már biztosan nem szülnétek? Első babánál hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés
Volt bármi problémátok, ha "idősebbek" voltatok?Tényleg nehezebben jön a baba??
2013. márc. 26. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

35 után már nem.

Nagyobb az esély a komplikációkra.

2013. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

"Tényleg nehezebben jön a baba??"


Ez nem törvény, fiatalnak is jöhet sokára. 40. év felett már nem hiszem, hogy direkt akarnék szülni.

2013. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Én 40 éves korom után már biztos nem szülnék. Nem azért, mert úgy általában öregnek gondolnék egy nőt babázni 40 felett, hanem mert én személy szerint biztosan nem bírnám már akkor energiával. 30 évesen szültem a fiam, aki most 9,5 hónapos. Nem tudom ezzel idősebbnek számítok-e (szerintem nem), de a 2. hónapban összejött a baba, problémamentes terhességem volt és 6 óra alatt megszültem, pedig nagy baba volt. Viszont kistestvért nem tervezünk, nekünk elég egy gyerek.
2013. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

31 éves voltam amikor az első babát szültem, 32 amikor a másodikat és úgy néz ki, hogy 34 amikor a harmadikat. 36/37 éves kor felett már nem szülnék.

Ennyi gyermeket tervezünk.

2013. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha teljesen egészséges vagyok és életem vágya (még) egy gyerek, max. 45 éves korig vállalnám tervezetten.

30 évesen lettem terhes az elsővel, a 2. hónapban jött össze, de elég sok egészségügyi problémám volt a terhesség végén és a szülés után, de egyik sem fügött össze a korommal.

Itt van egy jó videó a késői gyerekvállalásról, statisztika is van benne a 3:32-nél.

http://www.youtube.com/watch?v=BbDYrtOlDyY

2013. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
Én 30 felett már nem esnék teherbe, tehát ha még 30 évesen összejönne (31évesen szülném) akkor talán, de afelett már nem. 28 volt mikor a fiamat szültem (4,5 évet vártunk rá) így a fent leírtam miatt már nem lesz tesója sajnos.
2013. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én 27 évesen szültem,de most 40 vagyok és ha úgy alakul megint szülnék.

Viszont nekem annyira rossz volt a természetes szülés,hogy szerintem császármetszést kérnék.

2013. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Kérésre csinálnak császárt?

Szerintem nem.

Azért az is járhat komplikációkkal és mégiscsak műtétről beszélünk. Erősen kétlem, hogy ezt kérésre elvégzik.

2013. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát ezt rosszul tudod,kérésre is van császár,sőt nálam azt is akartak,én ragaszkodtam a természeteshez,emiatt át is mentem 5 hónaposan másik kórházba,az is lett,de még egyszer nem.
2013. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Régebben pedig nem volt. Mármint nekem ezt mondták, hogy kérésre senkit nem fognak megcsászározni, akinél ez egyébként nem indokolt, mert a természetes szülés az "élettani".
2013. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!