Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig próbálkoztatok a...

Mennyi ideig próbálkoztatok a 2. babánál? Az életkor belejátszhat a teherbeesés nehézségébe?

Figyelt kérdés

Én 32 éves egy gyermekes anya vagyok, párom 44 éves. Első gyermekünk 5 éves, most szeretnénk egy kistesót, de nem akar összejönni. Számunkra furcsa, mert kislányunk egy alkalom után összejött. Most a kistesó program már majdnem egy éve folyik és semmi?

Valakinek van valami ötlete ,tapasztalata ? Írjatok!


2010. márc. 12. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet ez a "nagyon akarom". Nekünk a tesó 3 hónapra jött össze, mivel akkorra esett le, hogy szoptatás alatt nem valószínű, hogy megfogan így már az elválasztás végén jártunk, leszoktattam a szopiról és láss csodát lett tesóka(28/n-29/f). Szomszédba(30/n-32/f) 2 gyerek azonnal sikerült, a 3.-ra 14 hónapot vártak.

Levonva a következtetést, nem kell görcsölni rajta!

2010. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

35 éves vagyok, férjem is, kisfiam ősszel tölti a 9-et, úgy gondoltuk jöhet a tesó. 4 sikertelen hónapon vagyok túl, kisfiam elsőre, egyetlen alkalomból összejött. Értetlenül állok a dolog előtt (görbe, hőmérőzés, ovuteszt, együttlétek minden okés, mégse történik semmi). Teljesen együttérzek veled!!! Nem tudom mi lehet a baj, még adok magunknak 1 hónapot és jöhetnek a vizsgálatok!

Veletek mi a helyzet?

2010. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, a párom 30. Mi az elso babánkon dolgozunk, de nem akar osszejonni! Igaz, hogy ez még "csak" a 3. hónap, de néha igen el tudok kenodni, h nem jon a baba!
2010. márc. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!