Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folsavat szedtem és 3 hetet...

Vigyori0126 kérdése:

Folsavat szedtem és 3 hetet késett. Lehet ez az oka?

Figyelt kérdés
Gyereket szeretnénk a párommal és a nődoki felírt femibiont, elkezdtem szedni, első hónapban semmi változás. A második hónapban késett...elkezdtem izgulni, hogy csak nem összejött, csináltam tesztet és negatív lett. Vártam-vártam, eltelt még 5nap csináltam még egy tesztet ami szintén negatív lett. 16napot késett! Előtte mindig rendben volt a havim, lehet hogy a folsav zavart be?

2013. márc. 27. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
remélem nem, mert detto ez a szitu..én január vége óta szedem, és most késik nekem is először 1 hete...volt egy halvány tesztem 2 napja, de holnap újra. jöv szerda megyek dokihoz. remélem nem ez az oka :(
2013. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem is késett 12 napot. Már én is reménykedtem, de a teszt csak nem akart pozitív lenni. Január vége felé kezdtem el szedni.
2013. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Több helyen azt olvasom a folsav csak jót tesz,pl.beágyazódásnál.Külföldön brutál nagy dózisban adják azoknak akik babát szeretnének...
2013. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
remélem nekem nem emiatt késik 10 napja
2013. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt már hogy késett????
2013. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fél év alatt egyszer előfordult igen :( de az más volt...
2013. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem nem mert gyógyszert szedtem, nov-be hagytam abba dec,jan,febr rendesen megjött..most nem
2013. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Évamarianagyne: hol olvastad, hogy brutál dózisban adják a folsavat külföldön? Csak kíváncsiságból kérdezem. Én pont az ellenkezőjét tudom, hogy nem ajánlanak szinte semmi vitamin.

Nem tudom mennyire hiteles ez az oldal, de Én emiatt nem szedem, és ha lehet kerülöm a többi szintetikus sz@rt is, amit a nagy gyógyszergyártók ránk akarnak tukmálni:

[link]

2013. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia ! Nekem nem a folsav az oka !! 10 napja késik, és most mutatta ki :)


[link]

2013. márc. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
gratulálok, nekem sajnos újabb csalódás jött...
2013. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!