Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha a 34. nap...

Lehetek terhes ha a 34. nap meg nem jott meg a menzeszem? 28 napos szokott lenni a ciklusom.

Figyelt kérdés
Felek tesztelni a sok csalodas miatt! Amugy nem erzek semmi kulonoset! Nem faj a mellem, csak kicsit nyugos vagyok!
2013. márc. 27. 17:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát,mi ezt így neked nem fogjuk tudni megmondani:( tesztelj és megtudod.
2013. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
jajj tesztelj gyorsan:)
2013. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nincs tesztem,de a torkom is kezd nagyon fajni! :( Varok jovohetig es ha akkor se jon meg,akkor tesztelek!
2013. márc. 27. 17:38
 4/20 tetris ***** válasza:
A torokfájásnak nem sok köze van a mensihez. Én biztos nem bírnám ki, hogy ne csináljak azonnal egy tesztet.
2013. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
en is ugyan igy vagyok 34 napnal jarok es 28 napos a cikluson semmit nem erzek. meg mesi elotti panaszaim sincsenek . nem ertem ezt teszteltem es nega.. de akkor meg miert nem jonn meg : S
2013. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Pontosan tudod, hogy hány napos szokott lenni a ciklusod, és lassan 1 hetes késéssel még nem teszteltél? Áhh, én már régesrég teszteltem volna. Nyugodtan tesztelj, ha baba van, már ki kell mutatnia. Sok sikert :)
2013. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Regota szeretnek gyereket,mindig ugy jartam,hogy ahogy teszteltem ,negativ lett,es ra 1 napra megjott! :( Ezert nem tesztelek,ha kesik meg 1 hetet lehet elmegyek a dokihoz,es o majd megmondja mi a helyzet! Mar nagyon kiabrandultam a sok negativ teszttol,ha megint az lenne,csak elszomoritana,igy legalabb van meg bennem egy kis remeny!
2013. márc. 27. 17:47
 8/20 tetris ***** válasza:
Lehet, hogy éppen most lesz pozitív. Honnan tudhatnád, ha nem végzed el a tesztet?
2013. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Csinalok majd egy tesztet,de csak jovoheten, ha nem jon meg addig!
2013. márc. 27. 17:51
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát, Neked kötélből vannak az idegeid...:D Drukkolok, majd írd meg mi lett!
2013. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!