Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosoktól kérdezném...

Lombikosoktól kérdezném elsősorban. Járt már valamelyikőtök úgy hogy, csokicysta (17x14mm endometriozis) megléte mellett kezdték el a stimulációt?

Figyelt kérdés
3 műtétem volt már emiatt és most újra kérdésessé vált hogy kezdhetjük e az 5.! Lombikkezelést vagy újra műtét.

2013. márc. 27. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

itt vagyok! :)


szeptemberben volt laparoszkópiám, "csak" a cisztákat vették ki, tisztítás nem volt, pedig mindenhol ott volt/van az endo! januárban kezdtük a lombikot, de addigra már mindkét petefészkemen újra ott voltak a kis mocsok ciszták! az orvosomat nem zavarták, annyit mondott, hogy esetleg nem lesz olyan sok tüszőm (7db lett, 4 fejlődött rendesen, 2-őt kaptam vissza, 2-őt fagyasztottunk).


egyébként a műtét után semmilyen hormonkezelést nem kaptam. (Németországban élek, ez itt nem szokás)


szurkolok, hogy sikerüljön!

2013. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod !

Ne haragudj hogy megkérdezem,sikeres lett a beültetés ?

2013. márc. 27. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
kétnaposakat kaptam vissza, 11 hetes kismama vagyok, ikrekkel! :)
2013. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) !
2013. márc. 28. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!