Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudnám ezt kivizsgáltatni?

Hogy tudnám ezt kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés
Pár éve endometriosist állapitottak meg. Akkor ennyit kérdezett a doki: akar gyereket? Erre én: 10 év múlva biztos... Ő: rendben, majd akkor visszatérünk erre. Itthon elolvastam mit is jelent ez, hát el is keseredtem :( nem értettem mi volt a dokitól ez a lerázós duma, de nem szeretném h majd ha gyerkeet akarok akk szembesüljek vele, h nem lehet. Vagyis már beletörödtem, h nem lesz könnyű, de hogy tudnám most kivizsgáltatni? Azt mondták ismerösök, h csak akkor küldenek vizsgálatokra ha 1 évig próbálkozunk és nem jön össze a baba. :( 24 L

2013. febr. 1. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

És nem kaptál rá semmit?

Azért nem küldenek rögtön kivizsgálásra, mert azért nem olyan egyszerű. Egy laparoszkópos műtét kell hozzá. És azért nem fognak mindenkit felvagdosni.

Amg az ember nem akar gyereket, addig ált. adnak neki fogamzásgátlót, vagy egyéb hormongyógyszert, ami elsorvasztja a nyálkahártya szigeteket.

Ha meg gyereket akar az illető és nem jön össze, akkor megnézik laparoszkóppal, és ha szükséges, azzal el is lehet távolítani a nyálkahártya szigeteket.

2013. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszi, már akkor is szedtem gyógyszert amikor ezt megállapította a dokim. Nem mondott rá semmit, itthon olvastam utána a neten, h mi mit jelent.
2013. febr. 1. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!