Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik már a nemvárt előtt...

Akik már a nemvárt előtt érezték, h sikerült a baba, hol szúrkált a hasuk?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok mindenkinek nem volt jel arra, hogy teherbe estek, de akiknek mégis, azok válaszát várnám: hol szúrkált a hasatok? A méhetek? Vagy a petefészek környékén? Egyéb tünet a nemvárt előtt?

2013. márc. 27. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Petefészek környékén apró szurkálások. Illetve olyan nehéz alhas érzés, mint ha zsibbadna, vagy meg akarna jönni. Nálam azért volt mérvadó, mert amúgy, ha nem vagyok babás, semmit nem érzek az egészből, egyszer csak letolom a bugyim és ott van, minden előzetes tünet nélkül. Annak aki viszont végiggörcsöli a mensit, és az előtte lévő időszakot, a fenti tünetek biztos nem lehetnek mérvadóak. Ami még érdekes, h nem volt hüvelyváladékom. Ez igaz az első három terhességemre, most viszont megdőlt ez a teóriám, mert most meg van, illetve volt a nem várt előtti időszakban is. Szóval ezt egyéne válogatja. Remélem megsúgják neked is a jelek!!!
2013. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :-) Menstruációnál én sem görcsölök soha, bár elég változatosak az előzményei: néha semmi, csak meglepődök, h 'jé, megjött!', néha migrén, néha az alhasam érzem. A mellem is hol fáj, hol nem. Az ovut viszont meg szoktam érezni.

Légyszi, ne nézz/-etek hülyének/, de most az első perctől biztos vagyok abban, hogy most sikerült. Húsvétra nem várom, pár napja kezdődött a mindjárt megjön-érzés, ez elmúlt, de folyamatosan szúr a méhembe egy ponton, és néha, kevésbé erősen, a jobb petefészkem. És fájnak a melleim, de ez nálam nem jelent semmit. Kicsit tűkön ülök, jó lenne 2 csíkot látni! :-)

2013. márc. 27. 20:04
 3/7 A kérdező kommentje:
És gratulálok neked! :-) Most hány hetes vagy?
2013. márc. 27. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nemvart elott kb egy hettel kezdodott es az tunt fel, hogy csak jobboldalt fajt (a petefeszkemnel), ami termeszetesen nem volt megszokott ugyanis nemvart elott mindket oldalt fajni szokott es jelen volt a "mindjart megjon" erzes, eleg gyakran jartam ellenorizni, hogy tuti nem jott meg. Mas tunetem a hanyinger volt, igaz, hogy enyhe de az egesz napom vegigkiserte. Aztan ott volt a mellfeszules es ahogy kozeledett a nemvart napja fajni is kezdett.
2013. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon bíztató amit írsz és nem nézlek hülyének ;-) én is korán sejtettem az első terhességet kivéve. És mindig igazam is lett. Volt h negatívat teszteltem , de később becsíkosodott ,nem is estem kétségbe. Most is 11.dpon teszteltem,mert tudtam, h ott lesz amit látni szeretnék ;-) Szóval csak hajrá,mert a megértésre adni kell, még ha sokszor félre is vezet. Tudósíts majd!!!!!!!
2013. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 timike35 válasza:

Kedves kérdező!


Mi újság? Pozi a teszt?

2014. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos nem, de azóta már igen!
2014. ápr. 4. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!