Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap mikor együtt voltunk a...

Tegnap mikor együtt voltunk a párommal, nagyon fájt a méhszájam. Nagyon lent van, nyitott. Ez most mit jelent? Ilyenkor van esély a babára?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nagyobb az esély.
2009. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van esély babára, és egy jó nagy fertőzésre is! Nem értem minek nyúlkáltok magatoknak fel, attól nem lesz hamarabb baba! Főleg ilyenkor, amikor babát terveztek, ki tudja milyen kis bacit viszel oda fel, aztán jönnek a gondok......
2009. szept. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valoszinu azert "nyulkalt" mert fajt a mehszaja es kivancsi volt.Sajat maganak azt csinal amit akar. egyebkent akkor szabadult ki az erett petesejt minden bele tokeletes volt az idozites.
2009. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tényleg azér nyúltam fel, mert fájt, s tudni szerettem volna, hogy mi van odabent. A fertőzésről csak annyit, hogy van igazság abban amit írtál, de akkor a párom se nyúlkáljon, meg semmi, mert fertőzés lehet belőle. Örülök, hogy esélyesnek gondoljátok, mert nagyon szeretnék babát. Én is így gondoltam, de már annyi mindent olvastam, s hallottam, hogy néha már nem tudom, hogy mikor mi a helyzet. Köszönöm még egyszer.
2009. szept. 19. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!