Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antibiotikus szedese egy...

Antibiotikus szedese egy hetig + baba projekt?

Figyelt kérdés

Ma keszitettek panoramarontgent, mert a bolcsessegfogammal gond van. Utana a szajsebeszetre mentem, ahol a doki kozolte, hogy szedjek antibiotikumot es egy het mulva menjek vissza. Ha akkor is gond van, akkor gyogyszert szedjem tovabb es majd egyszer csak kiveszi, ha ugy adodik. Majd kozolte, hogy egyebkent sosem fog kijonni, mert rosszul no.

Mondtam neki, hogy tervezzuk a babat es benn is vagyunk. Rakerdeztem, hogy nem lesz gond, ha esetleg elhuzodik a gyogyszeres kezeles es teherbeesem?

Erre kozolte, hogy ot baromira nem erdekli a magzat es semmilyen terhesseg sem. Ez van, ezt kell szeretni.


Nos, nekem az a kerdesem, hogy szerintetek lenne problema belole?!

Megia csak az elso 4-8 het az egyik legfontosabb a magzat kialakulasaban, fejlodeseben. Nem hiszem, hogy az antibiotikus lenne a legjobb neki.


2013. márc. 28. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem normális ez a doki!!! Keress másikat. Èn is már próbálkozás ideje alatt jeleztem a körzetimnek is és a proktológusomnak, fogorvosomnak is és teljesen megértőek voltak,SŐT még mondták is hogy jó hogy ilyen óvatos vagyok mert az első trimeszter a legveszélyesebb gyógyyzerszempontból is. Èn óvatos lennék a helyedben.
2013. márc. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!