Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más érzés volt először úgy...

Más érzés volt először úgy szeretkezni minden védekezés nélkül, hogy már élesben ment a baba projekt?

Figyelt kérdés

Milyen volt először, vagy az első alkalmakkor, amikor eldöntöttétek, hogy mostantól nem védekeztek és jöhet a baba? Jobb volt, vagy furcsa?

Mi most állunk előtte!

26/Nő


2011. márc. 17. 23:14
1 2 3
 1/30 Kései Sirató ***** válasza:
29%
Nagyjából ugyanolyan volt, nem sokan esnek egyből teherbe.
2011. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Arra gondolok, hogy a tudat miatt, hogy már nem védekeztek és bármikor jöhet a baba, más volt-e?

2011. márc. 18. 07:19
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyén hangzik, de engem kifejezetten izgatott. Sokkal jobban kívántam az együttlétet.
2011. márc. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi a naszejszakan nem vedekeztunk eloszor.Fura volt hogy jott belolem a cucc,a paromnak is izgalmas volt(elotte soha nem volt igy novel csak ovszerrel)

Jobb volt mert nem kellet az ovszerel bibelodni megszakitva ezzel a beelegitest.

4evig "elveztuk" a szabad szeretkezest,most mikor ujra elokerult az ovszer gyerek utan,a parom lazad,neki sokkal jobb volt amugy.

2011. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok.


Az elso 6honap volt mas,mikor minden alkalommal azt hittem na ebbol az egyuttletbol fogann a gyeremekunk.

2011. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%

Igen, sokkal jobb volt, de nekünk 2 év után jött össze a baba.

Az az alkalom, amikor lovagló pózban összejött, teljesen más volt, mint a többi, azóta is emlékszünk rá, mert annyira jó még soha és azóta sem volt...húúú, mintha szikrázott volna még a levegő is...szóval mi tudtuk, hogy most valami történt és tényleg itt van az öt hónapos kisfiam!

2011. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Az első védekezés nélküli együttlét tök izgi volt. Mindkettőnk számára új élmény volt. És a tudat is szupi volt, hogy bármikor terhes lehetek.
2011. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%
A párom már kb. fél évvel ezelőtt mondta, hogy szeretne tőlem kisbabát, de rám bízta a végleges döntést. Februárban azután úgy döntöttem, hogy na most, mi lenne ha elkezdenénk, hiszen elsőre csak kevés párnak adatik meg ez a csoda. A párom szerelmeskedés közben óvszerért nyúlt és én megfogtam a kezét. Rám nézett és mosolyogni kezdett. Az első védekezés nélküli szerelmeskedés olyan volt, mintha eggyé váltam volna vele. A baba eddig még nem jött össze és félek attól, hogy május végéig nem is fog, hiszen elég stresszes az életem. Sok sikert nektek! :-)
2011. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
68%
Nekem semmi szokatlan nem volt benne.
2011. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés volt. :) Nem fizikailag, tudatilag volt más. S nekünk elsőre sikerült is a baba. :) (Aki azóta már ott szuszog az ágyikójában).
2011. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!