Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abból lehet valami baj ha a...

Abból lehet valami baj ha a cickafark-palástfű teát nem felváltva iszom, hanem a ciklus elejétől iszom mindkettőt?

Figyelt kérdés

Össze-vissza jön meg, átlag 36 napos a ciklusom, de van hogy 35 napra jön meg, következőnek meg 45 napra. Nem is tudom igazán hogy van-e peteérésem, és ha van akkor mikor.

Már van egy lányunk, de ő sem jött könnyen.

Most kipróbálnám a teát(pár hónapig), ha nem segít akkor megyek orvoshoz.



2013. márc. 30. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Baj nem lesz belőle, de nem jó így inni. A cickafarkfű tea a peteérést segíti, mivel a sárgatest hormonhoz hasonló hatóanyagot tartalmaz. A ciklus elejétől a közepéig ajánlott inni, és nem tovább. A palástfű tea a méh nyálkahártyára van jó hatással, szabályozza a menstruációt, és segíti a beágyazódást, ha megtermékenyülés történt. Ezért a ciklus közepétől a végéig ajánlott inni.

Ha hiszel benne, és szeretnéd ezt a módszert kipróbálni, akkor fogyaszd a teákat úgy, ahogyan ajánlott, különben semmi értelme.

2013. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De igazából az a gond hogy soha nem tudom, hogy mikor van a ciklus közepe, mert mindig össze vissza jön meg.

Akkor így hány napig igyam a cickafark teát?

Mivel semmi peteérésre utaló jelet(hasszurka, folyás) soha nem éreztem meg.

2013. márc. 31. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor először hőmérő-ovuteszt kombó segítségével ki kellene deríteni, hogy valóban van-e egyáltalán peteérésed? Ez min. 3 hónap alatt elég megbízható információt ad a ciklusod alakulásáról, és később segítséget jelent az orvosnak is. Ha nincs, akkor azt hiszem mindenképp érdemes lenne endokrinológushoz fordulni, hogy egy alapos hormonális kivizsgálással kiderítse az okát. Szerintem nálad kicsit összetettebb a probléma, semhogy gyógyteák megoldanák, bár nem vagyok szakember.
2013. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt olvasd el, a palástfű teát a 16. naptól írja!

[link]

2013. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!