Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki mondana véleményt a...

Valaki mondana véleményt a görbémröl!? Tüneteim:Görcsök, sürübb vizelés, étvágy növekedés, siros hangulat. Mikor csináljak egy tesztet? Holnap korai lenne? 2. án-3. án kellene megjönnie! A válaszokat köszi elöre is!

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 31. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A görbe szerint van esélyed, de ebben az időben még majd nem mindenkinek olyan a görbéje, hogy van esély. Szerintem tanácsos a nemvárt napjáig várni, ne siesd el a tesztelést. Tudom, hogy baromi nehéz várni, de hidd el megéri. Jobb egy egyértelmű tesztet látni mint egy kéteset.
2013. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szia nekem is március 7én volt menszeszem:D én majd csak jövőhéten hétvégén tesztelek:D
2013. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Valakinek 10 naposat is kimutat,nem vagyunk egyformák!Nekem most muszáj lesz meg csinálni,mert olyan munkát végzek,ami árthat ha van bébim! Én is szivesebben csinálnám késöbb,de én kedden reggel tesztelek...


Mindenkinek aki babát szeretne,kivánom h sikerüljön! Bele értem ide magam is!!!:D

2013. márc. 31. 21:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha a munkád ennyire nem engedi a terhességet akkor kérned kellene az áthelyezésed, vagy legalább az orvosoddal beszéld meg a teendőket. Az a baj, hogy a legtöbb dolog már végbe ment mire rájössz, hogy babát vársz. Folsavat minden képen szedjed! Hidd el tudom miről beszélek, mert az én munkám sem baba barát és egy vetélés után rájöttem.
2013. ápr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nagyon örülnék ,ha itthon dolgoznék! És csak átkérném magam,de sajnos az a helyzet hogy egy lebénult nénit ápolok németben...:(

Nem egyszerü a helyzetem. Várakozás a legrosszabb.

Egyébként napközben már bő egy hete 37-37.4 fokos a höm ez is elég fura,nem vagyok beteg.néha leizzadok oknélkül,utána megfázom.A pisiröl meg ne is beszéljünk...állando ingerem van. Ma egy kicsit enyhébbek a görcsök, nincs rajtam patti sem,pedig a mensi elött mindig rügyezek...reménykedem....

Holnap meg csinálom a tesztet!este már nem iszom,hogy koncentráltabb legyen. remélem + !

2013. ápr. 1. 13:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok! A hőhullámok teljesen rendben vannak a terhesség alatt. :D
2013. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ma akartam tesztelni,de esett a höm,még várok egy kicsit..:(

2013. ápr. 2. 09:21
 8/14 A kérdező kommentje:
Negativ lett!!! Nagyon szomoru vagyok,beleéltem már magam,lehet h korán csináltam. nem tudom. Még a höm fent van,nem ment a vonal alá,nem is jött meg....nem görcsöl a hasam sem annyira...
2013. ápr. 3. 10:04
 9/14 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a tesztet és egy elég halványka 2.csik van rajta,de most elkezdödöt valami menziszerü.Nem tudom hogy most mi van?
2013. ápr. 3. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindig érdemes várni a nem várt napjáig, mert akkor elkerülöd a "vajon ez mit jelent" kérdést. Sajnos a nem várt napjáig nem igazán jelzik ki erősen a tesztek. És ha + is lesz az eredmény még nagy a korai vetélés esélye.
2013. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!