Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első és a második hétben...

Az első és a második hétben már érezhetőek a terhesség tünetei? Pl. Hóemelkedés, étvágy növekedés, cici feszesedés/érzékenység?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 20:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam *hőemelkedés*
2011. dec. 29. 20:41
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen. a hő egész nap 37 felett van, és nagy mellfájdalom társul, az étvágy az nem igazán, enyhe hasi fájdalom, szédülés, esetleg kívánósság, hasszurka. Nekem ez mind megvolt már a teszt előtt is. Utána meg émelygés és hányós időszak kezdődött a 7. héttől, és nagyfokú álmosság:) Még néha most is hányok, de már nagyon ritkán, többször vagyok jól 15 hetes vagyok:)
2011. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
jajj nee :(((
2011. dec. 29. 20:58
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem kívánt terhesség?

A mell füszülése biztos, a hőemelkedést nem tudom!

2011. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igen nem kívánt terhesség!! :(
2011. dec. 29. 21:01
 6/17 anonim ***** válasza:
Az esedékes mentruációd első napján végezz el egy tesztet! Akkor már kimutathatóvá válik a terhesség ténye!
2011. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok


Azért az még nem biztos, biztosat a tesztelés mutat a nemvárt napján! Voltak nekem is korábban ezek a tüneteim mégsem voltam terhes. Úgyhogy azért még ne keseredj el. A hő is csak akkor mutat terhességet ha a menstruáció napján még mindig magasan van.

Nyugi, hátha mégsem vagy terhes. Mikor kell megjönnie?

2011. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég kicsi az esélye az első és a második hétben (főleg, mivel az első és második hétben még nem is vagy terhes).

Ha ez az aktus utáni első és második hét, akkor már lehetnek jelei, de nem ennyire egyértelműek, főleg mert ugyanezen tünetek akár a menstruáció közeledtét is jelezhetik.

Ha már 1-2 hete késik, akkor ezek a tünetek mind nagyon gyanúsak.


Ésszerűbb lenne venned egy tesztet.

2011. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ez az aktus utáni első hét
2011. dec. 29. 21:08
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az aktus után 1-2 héttel szerintem ha érzel is valamit, azt csak bebeszéled, beképzeled magadnak, azok még nem a terhesség tünetei. Hőemelkedésed ezer más dologtól lehet. Mellfeszülés a menstruáció előtt pár nappal is lehet.

Szerintem inkább tesztelj, ha már aktuális, addig felesleges idegeskedni.

2011. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!