Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért írta fel a...

Szerintetek miért írta fel a clostilbegytet a nőgyógyászom?!

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen. Azt mondta az orvos,hogy jók a leleteim. Vannak amik kicsit alacsonyabbak mint pl az MCV-VVT TÉRF: 78,9fL, aztán MCH-VVT HGB TART: 26,4pg, Eosynophyl: 0,992%, aztán van ami magasabb: Monocyta%: 8,58%, Basophyl%: 1,02%, Fehérvérsejt: 4+, és az FSH-LH szintem nem magas, de nagy az eltérés az LH szint: 22,51mIU/ml, az FSH pedig: 6,03mIU/ml.Ezekre miért adhatott nekem Clostilbegytet??Mert nekem semmit nem mondott... Olyan volt mintha csak úgy felírta volna,hátha segít.... 3 éve nem jön össze a baba! A válaszokat előre is köszönöm.

#vizsgálat #clotilbegyt
2013. márc. 31. 14:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához! Elfogok menni edokrinológushoz, Hátha tud valami érdemlegeset mondani.:)
2013. márc. 31. 20:00
 12/14 anonim ***** válasza:

Én voltam, aki kérte, hogy az inzulin eredményed is írd le. Szerintem is IR!!! Nem tudom merre laksz, de Bp.-en és Debrecenben van egy MensMentis nevű magánklinika, ahol állítólag ennek a kezeléséhez nagyon értenek...

De feltétlenül menj el egy jó endokrinológushoz, ne hagyd annyiban, ezek az értékek, már az éhomi is magas!!!!

2013. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendben. Mindenképpen elmegyek edokrinológushoz. Egyébként Budapesten lakom.
2013. márc. 31. 20:42
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy menj a Mensmentisbe. Ők profik, pontosan a te problémád a szakterületük. Nézd meg az oldalt:

www.mensmentis.hu

2013. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!