Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan zajlik részletesen...

Hogyan zajlik részletesen altatás nélkül a petesejt leszívás?

Figyelt kérdés
A BMC-ben lesz, de ha valakinek máshol volt így az is érdekel.
2013. márc. 31. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Betolnak a műtőbe, felfekszel az asztalra, láb szét és egy uh fejet bedugnak, amiből kijön egy tű, azzal szívják le a petéket. Kicsit kellemetlen, nem rosszabb egy vérvételnél és csak pár szúrás. Hajrá!
2013. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azt érzed csak, amikor átszúrják a hüvelyfaladat. Ha kérdés van, írj!
2013. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Alá kellett írni nekem és a férjemnek is egy csomó beleegyező papírt, amit később a műtőbe kellett átadni. Át kellett öltözni hálóingbe és zokniba. Infúziót kötöttek, nyugtató és algopirin injekciót adtak. El kellett előtte menni pisilni. Lábon kellett bemenni. A lábra ráhúztak még valami zöld védőanyagot, aztán leszíjjazták. Jódos oldattal kívül/belül lefertőtlenítettek. Utánna jött az ultrahang tűvel, az tényleg csak annyira fájt mint a vérvétel. De utána ahogy az ultrahangfejjel kereste a tüszőket és leszíváskor oda-oda bökött, nekem nagyon fájt.Monitoron lehetett nézni, bár én másra koncentráltam. Sokkal rosszabb volt, mint a hsg. Végén megkérdezték, hogy 10-es skálán mennyire fájt, 4-et mondtam. Másoknak nem fájt ennyire, akikkel beszéltem. Egy biztos, ha sor kerül rá legközelebb altatásba csináltatom, mindegy mit ajánl az orvos. Végén még pihenni kellett kb. 1 órát ágyban és bevenni 1 szem antibiotikumot és enni, inni.
2013. ápr. 4. 19:36
 4/15 anonim ***** válasza:

Látom túl vagy rajta :)

Nekem a hsg sokkal rosszabb volt. Nekem volt vastag tűvel cisztaleszívásom is szintén ébren, na az nagyon durva volt, de nem is 4-esre értékeltem :P

2013. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Túl vagyok. Én se 4-re akartam,hanem 6-ra, csak azt mondták jól gondoljam meg mert a 10-es a szülés. (jónak mondják, aki még nem szült.)
2013. ápr. 5. 13:22
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem majdnem olyan volt nekem mint a szülés, csak rövidebb ideig tartott :) Mikor lesz a beültetés? Hogy vannak az embriók?
2013. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Már meg volt a beültetés, 2-őt kaptam. Még 5-öt lefagyasztatottak. Nálad?
2013. ápr. 9. 11:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem augusztusban volt a stimum, 9 embrióm lett, 5-en vannak még a fagyasztóban, a többi nem tudott megtapadni :( Írj majd, h sikerült-e, drukkolok! Első lombikod?
2013. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, első. Hétfőn kiderül sikeres lett-e.
2013. ápr. 11. 17:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Drukkolok!!!
2013. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!