Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam az orvosomnál és azt...

Nikykeeehh kérdése:

Voltam az orvosomnál és azt mondta, hogy a bal oldalon van most peteérésem, és hogy oda koncentráljunk. Ez úgy lehetséges, hogy aktus után a bal oldalamra fekszem és párnát rakok a fenekem alá? így könnyebben sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
egyébként 2 éve próbálkozunk a baba projektben a férjemmel, de még nem jött össze.. kedden megyek vissza az orvosomhoz, hogy megreped e a tüsző..

#teherbeesés #peteérés #teherbeesés praktika #könnyebb teherbeesés
2013. márc. 31. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Sok sikert nektek!
2013. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönjük! Gondolom ilyen módon lehet csak oda "koncentrálni" mert ugye ha csak szimplán oda koncentrálunk az kevés.. :) bár először nem értettem amikor az orvosom ezt mondta.. :D nem tudtam mire vélni.. :DD
2013. ápr. 1. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
egyszer nekem valaki azt írta, hogy a testünk "tudja", hogy melyik oldalon van peteérés, és az a vezeték szippantja be jobban a spermiumokat. Ki tudja? Lehet, hogy így van. :)
2013. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia mi eloszor 1 utana 2 evet probalkoztunk. Nekem azt mindtak higy szex utan egy csepp se menjen karba parom segitsen gyertya allasba feltartani a labaimat es 5 percig minimum ne engedjem le. Mind a ketszer bejott amint megvolt az elso peteeres :) most 9-10 hetes vagyok.. A gyertya utan nekem is arra az oldalra kellett fekudni ahol a tuszo volt. Tovabbi 1 ora fekves.
2013. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó hát mi már ezen túl vagyunk, pár hónapot én is csináltam a gyertyaállást úgy, hogy a férjem is segített benne, de nem jött be ez se sajnos.. volt amikor minden aktus után vagy 2 órát fekve maradtam, párna a fenekem alá stb. ez se jött be. Nem tudom mi lehet a baj, de voltam az orvosomnál, és ugye azt mondta, hogy van peteérésem a bal oldalon, utána vissza mentem, hogy megreped e a tüsző, és azt mondta , hogy igen, nézte a monitort miközben ultrahangozott és megkérdezte, hogy "volt otthon akció?" a válaszom az volt, hogy igen, akkor azt mondta, hogy ha szerencséjük van sikerült... mert ugye ahogy megtudtam, hogy bal oldalon van a peteérésem akkor minden aktus után a bal oldalamra feküdtem. és az orvos ezt írta a papíromra: " B.o. ov-ban szabálytalan corpus hemorrhagicumak imponáló képlet." pontosan nem tudom ez mit jelenthet, de próbáltunk utána járni a neten és valami olyasmit olvastunk, hogy amikor peteérés van és oda megy a spermium tehát pont a jó helyre akkor valami elkezdődik ott benne és ha szerencsénk van megtermékenyül ha nem akkor távozik a menstruációkor.. lehet, hogy kicsit érthetetlenül írtam le.. :D szóval valaki esetleg tudja, hogy mit jelenthet ez konkrétabban?
2013. ápr. 8. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!