Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges terhesség?

Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés

Ebbe a hónapba 4x voltunk együtt a barátommal,mindig védekeztünk óvszerrel és nem volt elszakadva... a menstruácim 5.napján is és rá 6 napra este barna folyásom volt,reggelre már semmi... Most 1hete aktus közbe elkezdtem vérezni,de csak akkor,közbe,valószínüleg durvák voltunk...

Vasárnap kellett volna megjönnie,illetve akkor voltam a 28.napon. Viszont azóta semmi,ma nagyon görcsölt a hasam és tegnap is már görcsölgetett,a mellem feszül,mint mielőtt megszokott jönni. A múlthónapba is késett 1hetet előtte pedig 3 napot...

Szerintetek lehetek terhes?



2013. márc. 20. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes ha védekeztetek, viszont ez az aktus közbeni vérezgetés nem túl jó. Ha továbbra is lesznek ilyen össze vissza pecsélgetések akkor érdemes lenne egy dokit felkeresni, rutin ellenőrzés céljából.
2013. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha rendesen használtátok az óvszert és nem szakadt ki, akkor tuti nem vagy terhes.Viszont ajánlanám, hogy mielőbb látogasd meg a nőgyógyászod!
2013. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amint vége a menstruációmnak (ha megjönne végre) megyek nőgyógyászhoz ez miatt. Köszi a válaszokat!
2013. márc. 20. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
DE azért ne várj túl sokat! Ha még max 1hét múlva se semmi, akkor irány a doki!
2013. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha hétfőig nem jön meg akkor mindenképp csinálok tesztet.
2013. márc. 20. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes hiszen írod védekeztetek. A barna folyás hormonproblémára utal. A szex közbeni vérzés megsértettetek valamit ott bent ha többször nem fordult elő.
2013. márc. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Ma reggel megjött :)
2013. márc. 21. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!