Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtermekenyules után hányadik...

Megtermekenyules után hányadik napon van a beagyazodas?

Figyelt kérdés
10 nappal ezelőtt volt peteeresem,ma arra keltem,hogy hánynom kell és puffadtnak érzem a hasa alját,valamint iszonyat sokat kell pisilnom !Lehet terhességi tünet??2 nap múlva lenne esedékes a havi!Mikor csinalhatok tesztet?

2013. ápr. 1. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


6-7. napon kezdődik a beágyazódás és úgy a 12.napig tart.

Én most 9.napon pozitivat teszteltem már, de tüneteim azért még nem voltak, később jelentkeztek úgy 13-14. nap tájékán.

2013. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A beágyazódás nagyon változó, 7-14 nap is lehet. A nemvárt mensi napján már tesztelhetsz, a korai tesztek (elvileg) kimutatják már. (A beágyazódás után 3 nappal már emelkedik a hcg szint). Szóval ha 10 napja betaáltatok, akkor talán lesz eredmény 2 nap múlva, de ne keseredj el, ha mégsem, akkor 2-3 nap múlva tesztelj újra.
2013. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!