Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok Gyuri bácsiról?...

Tapasztalatok Gyuri bácsiról? (füves ember)

Figyelt kérdés

Már több mint 3 éve szeretnénk babát. 8 hónapja járunk a Kaáli intézetbe, volt laparaszkópiás műtétem. Megállapították, hogy Pajzsmirigy alul működésem van (amit azóta kezelnek) és PCOS-om. Már 3 inszemináción vagyunk túl, de eddig semmi eredmény.

Most azon gondolkozunk hogy felkeresnénk Gyuri bácsit, hátha tud segíteni!

Valakinek van vele tapasztalata?

Mennyibe kerül egy ilyen babaváró csomag?

Köszönöm a segítséget!


2013. ápr. 1. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Voltunk már Gyuri bácsi előadásán, láttuk a rengeteg gyógynövényt. Kérdezni is lehetett. Nagyon értelmes ember, minden kérdezett betegségre azonnal mondta a javasolt teákat. Olyan egyszerűen, értelmesen elmagyarázta. :)

Próbáljátok meg! Nem voltak drágák a teák amiket árulta a különböző betegségekre. Átlagosan 500 ft.

Ilyen téma nem merült fel, idősebbek voltak a kérdezők.

Próbáljátok meg. Elég hitetlen vagyok én is, de nekem nagyon szimpatikusnak, és nagy tudásúnak tűnt Gyuri bácsi.

2013. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el hozzá akkor is meglehet venni a teáját. Mi 2éve próbálkozunk én 3hónapja iszom a teáját eddig eredménytelenül, de nem adjuk fel. Sok sikert nektek!
2013. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15.000,- Ft körül van a teacsomag és vannak benne tinktúrák is.
2013. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!