Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kaális gyerek egy kaális...

Egy kaális gyerek egy kaális vetélés és egy spontán terhesség amit nem tarthattam meg mi az esélye egy új kaálinak?

Figyelt kérdés
egy ideje úgy érzem újra gyereket szeretnék, de egyet elveszítettem egyet nem tarthattam meg, akkor nagyon összetörtem és elhatároztam hogy nem lesz több gyerekem. most azonban úgy érzem hogy nem lehet teljes az életem egy gyerekkel. persze nem rossz értelemben imádom és ha csak ő lesz akkor is hálás vagyok minden napért, de talán értitek.csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi kinek hányadik hogyan mikor sikerült vetélés után?
2013. ápr. 1. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi az a kaális?
2013. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ez most komoly?
2013. ápr. 1. 20:32
 3/13 anonim ***** válasza:
nem hallottam még róla bocsi
2013. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Kaáli Intézet a lombikterhességek "zászlóshajója".:)
2013. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért akarsz kaális babát, ha spontán is sikerült? Ha kellő körültekintéssel felkészültök rá, akkor újra sikerülhet.
2013. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ami sikerült nem az férjemtől volt... ennyi elég? :-) nem tarthattam meg, nem is tudott róla...a férjem spermaszáma 0 csak vmi műtéttel tudtak kreálni spermát vmi szövetekből...
2013. ápr. 1. 21:59
 7/13 anonim ***** válasza:
És ezek után te biztosan tőle szeretnél gyereket? Meg kellett volna azt tartanod én azt gondolom, de ez már késő bánat. Egyébként ismerős helyzet. Nekünk is van egy lombik babánk, a 2. már nem sikerült.
2013. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hibáztam, mármint a félrelépéssel, ha kiderül burul a családi életem ami a gyereknek sem jó meg nekem sem. sajnos így alakult változtatni nem tudok. de ettől még szeretnék gyereket
2013. ápr. 2. 19:53
 9/13 anonim ***** válasza:
ne érts félre nem bírálni akarlak, tökéletesen átérzem a helyzetet, nem félsz, hogy újra megtörténik.
2013. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de félek, de ez nem állít meg:-)
2013. ápr. 4. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!