Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán (műtéti befejezés...

Spontán (műtéti befejezés nélküli) vetélés után kinek hány napra jött meg?

Figyelt kérdés

Nekem a doki azt mondta hogy rendes ciklusom van, azért ment el a baba, de most már 4 napja késik akkor is!


Hasszurka van, nyílalás van, de nem tipikusan olyan, mintha megjönne.


Elég gyenge géppel nézett meg a doki és hamar végzett. Amikor a kórházba voltam a vérzés miatt, nehezen találták meg a petezsákot! Együtlét szerint 2,5 hetes volt, menszi szerint 6 hetes!


Lehet hogy mégis megmaradt a baba?



2012. aug. 22. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár tapasztalatból nem tudok neked mit mondani csak a szakmai tapasztalatomat osztanám meg. És annak az én logikám szerint.

Mivel elvetélhettél ezért ez szülésnek nyilvánul nem tudom, hogy meddig véreztél de szerintem még 6 hét bele fér a dologba. Már mint a műtéttől. De ha nagyon aggódsz akkor csinálj egy tesztet és az biztosan ki fogja mutatni neked, ha babás vagy.

2012. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
NEM VOLT MŰTÉT! és csak 4 napig véreztem!
2012. aug. 22. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
én betöltött öt hetes voltam, mikor elment a babó és most pontosan 28 napra jött meg, mondjuk pé utáni második naptól ittam a palástfű teát, de lehet, hogy ennek semmi köze hozzá
2012. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
velem meg most nem értem, mi van...pàr napja napokig feszült meg fàjt a mellem, tegnap szùrt egy kicsit az alhasamnàl, de nem volt hatalmas nagy fàjdalom, ma meg vérzek, pedig legutóbb 15 napja jött meg...szerintetek mi lehet?
2012. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az első válaszoló vagyok értem, hogy nem volt műtéted, de ha spontán vetéltél is el az is szülésnek nyilvánul. Ne kiabálj csak segíteni szeretnék neked. EÜ-s

2012. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat elírtam az első komentben a műtétet. Vetélést akartam írni.
2012. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2 napja megjött, így legalább tudom hogy minden rendben van!

Ha elmúlt próbálkozhatunk újra a tesóval!! :D

2012. aug. 24. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!