Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap együtt voltunk a...

Tegnap együtt voltunk a párommal este. és délelőtt múlt el a menstruációm. úgy érezte mintha belém engedte volna. Szerintetek mennyi az esélye hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
(nagy vonalakban írtam le mert nincs sok időm. ) poénos és bunkó válaszolók kíméljenek légy szíves.!
2013. ápr. 2. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kicsi rá az esély,de én vagyok a kivétel.

Nekem sikerült a menstruációm utolsó napján teherbe esni!

Tehát éppen neked is sikerülhet.

Ma már 3 hónapos a lányom :D

2013. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"úgy érezte mintha belém engedte volna" ezt hogy? vagy bementek a katonák, vagy nem, nehéz eltéveszteni:)

ha igen, van rá némi esélyed, ha nem, akkor is az előváladék miatt, de mivel gyanítom nem most van peteérésed, igen-igen kevés.

2013. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

százalékban mérve?

Figyelembe véve a megszakításos módszer biztonságát (persze itt nem erről van szó), ami 27%-ra terhes leszel - gondolom mondhatjuk, hogy ebben az esetben is megvan rá a 27%-os esélyed. (Vagyis 100 nő közül 27 terhes lesz).

De gondolhatsz arra a fennmaradó 73%-ra, hogy nem leszel az, mivel, elméletileg még lenne kb 7 napod a peteérésig.

2013. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1.Gratulálok a lánykához.:)remélem hogy mi ilyen szerencsések leszünk.

2.Ahogy érezte a párom.,rögtön ki is vette és "le is konyult"..ez akkor szokott történni amikor elmegy...:)

3.remélem beleestem/tünk...:))

Köszi szépen a válaszokat.!!

2013. ápr. 2. 15:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Eleg naiv ez a kerdes. Ha teherbe akarsz esni akkor miert nem inkabb az ovulaciod kornyeken probalkoztok? Szerintem nem akarsz te teherbe esni... Nem stimmel ez a kerdes..
2013. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még most menj el 72 órás tabiért, ha nem szeretnél gyereket. Kicsi az esély, de van, hogy terhes legyél.
2013. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szeretnénk babót,de egy kicsit később..ha úgymond "becsúszik"(bármikor) vállaljuk..csak előbb elszeretnénk költözni amire csak június végén kerül(ne) sor..1hét múlva csinálunk egy tesztet.;)Köszönöm nektek is a válaszokat.:)
2013. ápr. 2. 16:16
 8/11 anonim ***** válasza:
1 het mulva nem fog a teszt semmit se mutatni... Tul korai. Vard meg a mensid, ha nem jon csinalj tesztet.
2013. ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és azért nem kezdtem el a tabit,mert úgy gondolom/gondoltuk hogy erre a durván 5 hónapra "felesleges"..!
2013. ápr. 2. 16:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Esély mindig van rá!


1 hét múlva még tényleg felesleges a teszt, legkorábban 2 hét múlva mutatahat bármit, de a biztis akkor, mikor kimarad a mensid!

5 hónapra nem is érdemes elkezdeni a bogyit...nekem mondta is a dokim, hogy csak akkor kezdjük el szedni, ha nem szeretnénk fél éven belül próbálkozni a kistesóval! Drukkolok!

Amúgy pocisan is lehet költözni, mi is úgy csináltuk:-) :-) a dobozokat a baratok cipelték én csak be-ki pakolásztam belőlük;-)

2013. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!