Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon elvesztegetett idő,...

Vajon elvesztegetett idő, amit teszek?

Figyelt kérdés
Még nem kezdtünk neki a családalapításnak és várunk is még vele (egyéb okok miatt)De!Azért én érzem a peteérést minden hónapban, és vannak egyértelmű jelei is (tojásos-nyák, ovus fájdalom, pontos mensi)és bevallom nagyon szomorú vagyok, hogy "így hagyom elmenni a hónapokat", mikor egyértelműen tudom, hogy most talán lehetne baba, hiszen tudom mikor kéne....mi van ha már ezt később nem fogom megérzeni???Volt így valaki??
2013. ápr. 2. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 4 évig figyeltem magam minden hónapban. Várni kellett, mert PCOS-em volt, sokáig nem tudtam, amikor megtudtam, akkor meg még várni kellett hogy jók legyenek az eredmények. Szóval úgy álltunk neki az első hónapnak, hogy a saját testem szakértője voltam :) elsőre el is csíptük az ovut :) Semmi sem vész kárba, meglátod! :)
2013. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy?
2013. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha en irtam volna a kerdest!

Velem ugyanez van, de a ferjem csak jovo januar 1-tol akar belevagni a projectbe. Ne kerdezd miert, nem tudom.

Azt mondja nincs ra felkeszulve lelkileg (35 eves), de nem ertem mitol lesz masabb januarban :)

En is azt erzem, hogy elvesztegetem ezt az evet :(

2013. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!