Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek reális esély van...

Szerintetek reális esély van rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Szombaton (03.30) kellett volna megjönnie, de még mindig semmi. Ált elég pontosan meg szokott jönni a menstruáció, úgyhogy ez elég gyanús. Kevés fehér folyásom van és a mellem is megduzzadt, mint mensi előtt. De semmi egyéb tünetem nincsen, bár nem is tudom, kéne-e egyáltalán lennie még valaminek.


Vettem ma tesztet, de csak reggel fogom megcsinálni, úgy tudom, akkor a legkoncentráltabb a hormon jelenléte, de azért "kicsit" izgulok, ezért szeretném a véleményetek kikérni.


Köszi!


2013. ápr. 2. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem csináld most meg a tesztet már ki kell mutatnia.
2013. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
29%
A tesztet "éh" gyomorra kell. Az a legbiztosabb.
2013. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eh gyomorral? Nem ertem o.O .... Nap barmely szakaban elvegezheto, ajanlatos reggeli elso pisibol, de ha mar ennyit kesik en tuti megcsinalnam most ;)
2013. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagyon sokat ittam ma és nem tudom, hogy így van-e értelme megcsinálni a tesztet.
2013. ápr. 2. 18:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint most.:)
2013. ápr. 2. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne értelme?

Legfeljebb ha negatív, akkor a reggeli első pisit elrakod, elszaladsz a boltba , veszel egy másikat és megcsinálod :)


Vagy kizavarod a férjed a Tescoba, ott lehet X-epilt kapni és akkor nem is kell rakosgatni semmit, reggel is tesztelhetsz :)


Megcsinálhatod nyugodtan, szerintem is mutatná, ez már 3 napos késés. :)


Drukk :)

2013. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Végülis megcsináltam a tesztet és negatív lett, és most nem sokkal rá meg is jött... csak beszélni kellett róla és már jelzett is a testem.


Mindenkinek köszönöm a választ!

2013. ápr. 2. 21:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom, de így legalább hamarabb kezdhetsz el próbálkozni :)

2013. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!