Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van, hogy 24-hetesen...

Miért van, hogy 24-hetesen "elveszik" a magzatot vagy később, sok helyen olvastam, hogy 24-hetesen derült ki baj van és meg kellett szülni vagy császár?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok,hogy beindul a szülés hanem mikor addig minden rendben van és a 24.hét körül kiderül valami "gond" egy betegség de miért akkor és mik?????Meg mi az,hogy úgymond abortusz féle vagy nem is tudom mi az olyankor és ilyen későn csinálják,akkora babát megölnek és ez így van,nem kitaláltam csak nem értem :( és nagyon sajnálom akik átestek rajta,nekem is van 1-lányom és erről soha nem is hallottam ezidáig,csak egyre többet van itt mint kérdés!
2013. ápr. 3. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mikor szültem tavaly a kórházban volt egy 14 és egy 16 éves állami gondozott lány akik terhesek lettek, persze "nem tudták" hogy terhesek, 18 és 20 hetesek voltak, állami intézet engedélyével "elvették" a babákat ami annyit jelentett hogy beindították a szülést és meg kellett szülniük az életképtelen babákat. Az egyik lány 24 órát vajúdott. De persze a dolog után mindketten jót vihogtak hogy na ilyen is megtörtént velük és semmi de semmi rossz érzést nem éreztek a halott gyerekeik iránt. sajnáltam szegény kisbabákat, de nekik lehet hogy tényleg így volt a legjobb. Buta felelőtlen kiskamaszok!
2013. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:(
2013. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok betegség derülhet ki ekkor. Például nyitott hátgerinc, Down szindróma. Ilyenkor pedig megindítják a szülést. Persze az anya kérése vétó értékű, ha ő nem akarja nem kényszerítik rá, de őszintén szólva én sem szülném meg a beteg gyereket.


Az állami gondozott gyerekekben pedig azért nincs ilyen jellegű érzés, mert szülői érzést sem tapasztaltak soha. Nem hinném,hogy ők a felelősek a dologért.

2013. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 3. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!