Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császár után mikor vállaltatok...

Császár után mikor vállaltatok kistesót?

Figyelt kérdés
Hét hónapos a kislányom, akit császármetszéssel kellett megszülnöm, én szívesen vállalnék már második gyerkőcöt, de az orvosom azt mondta, hogy két évig nem ajánlja a teherbeesést. Nektek mik a tapasztalataitok?

2012. júl. 24. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
3 éves volt a nagylányom,mikor megszületett a kislányom.Sajnos,ő is császár lett:(De örülök,hogy itt vannak!
2012. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 év lesz köztük, első császár lett, nekem a dokim egy szóval sem mondta hogy korai még a második a heg miatt. Legrosszabb esetben császár lesz ő is, nem örülnék neki, de ez legyen a legnagyobb bajunk.
2012. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én is úgy tudom,hogy az optimális 2 év 2 terhesség között,nekem az első lányom császárral született 2006.decemberben,a második lánykám pedig most márciusban,5 év 3 hónap van közöttünk.A második gyermekem is császárral született.Én hamarabb nem is szerettem volna babát vállalni,de szerintem nem lett volna gond,ha jóval hamarabb érkezik a tesó.Barátnőm gyerekei között 1 év 3 hónap van, a kislánya júniusban született,aztán szoptatás alatt fog.gátló mellett fogantak az ikrek,következő év szeptemberben születtek,szintén császárral-38.héten,semmi gond nem volt sem a terhességgel,sem a heggel.nekünk ilyen tapasztalataink voltak:-)Üdv:2 kislány anyukája
2012. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!