Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 nappal ezelőtt volt ovulaci...

12 nappal ezelőtt volt ovulaciom, ma a hőm 36,8lett, eddig 37,4 volt huvelyben! Elvagyok keseredve! Így kizárt a terhesség?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 4. 05:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nem kell elkeseredned. Mennyi szokott lenni az alaphőmérsékleted? Nem feltétlen kell 37 felett lenni a hőnek, hogy állapotos legyél. Az a lényeg, hogy a nemvárt napján, ne essen az alaphő alá a reggel mért hőmérsékleted, hanem szépen maradjon magas értéken és persze , hogy ne jöjjön meg a menzesz. Aznap, vagy másnap reggel akár tesztelhetsz is! Nagyon szorítok, hogy babás legyél!!! :)
2013. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Az alaphőm 36,4!Ma a 13.napon ismét 37,5 lett,remélem baba van a dologban!Köszönőm a választ!:-)
2013. ápr. 5. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:

A válaszoló vagyok.

Ez igazán jó hír, ha holnap is magasan marad szerintem nagy esélyed lehet a babára. :)

Mióta szeretnétek babát?

Nekünk nem jött eddig össze a baba, már több mint 1 éve próbálkozunk, sajna eddig sikertelenül. De voltam már dokiknál, remélem hamar rendbe tesznek és utána, babázhatok. :)

Nagyon szorítok, hogy ez a hónapod sikeres legyen....majd írd meg, hogyan alakultál. :)

"K"

2013. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!