Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki akinek erös...

Volt valaki akinek erös puffadás volt a terhesség jele nemvárt el9tt 1-2 nappal? Még sose voltam igy felpuffadva. Remélem baba miatt van.

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
én a nemvárt előtt pár nappal teszteltem, 4-5 hetesen már felpuffadtam valamitől, szóval akár lehet is, de ne éld bele magad, a legjobb jel mégiscsak a teszt.
2013. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!Nekem igen!Nagyon fel voltam puffadva napokig,amiatt vettem a tesztet is.Nekem nagyon rendszertelenül jött meg,úgyhogy én nem is tudtam mikorra ne várjam.Szóval nekem ez volt az első jel,három év próbálkozás és egy csomó nega teszt után!

Drukkolok neked!

39 hkm

2013. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
puffadhatsz attól is hogy hamarosan megjön a menstruációd mivel előtte a szervezeted visszatarthatja a vizet
2013. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem még sosem volt ilyen főleg nem menzesz előtt . Nagyon fel puffadtam. Se ülni se sehogy nem jó. Gratulálok a babához:-) Gondtalan boldog Babázást:-) Én meg reménykedek;)
2013. márc. 11. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor szorítok,hogy babás legyél :)
2013. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát most csináltam egy tesztet. sajna negatív lett. De lehet még korai volt csak 13-án kell megjönni elvileg. Hát a remény hal meg utoljára. Köszike :D
2013. márc. 11. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!