Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a pocakban?!...

Lehet baba a pocakban?! Légyszi irjatook!

Figyelt kérdés
3 hónapja nem szedek fogamzásgátlót ( Cipromix) és nagyon szeretnénk babát a párommal! A menstruációm 5 napja késik ( nem szokott) 03. 02-menstruáltam utoljára a ciklusom 29-30nap! Március 14. -én és 17. -én voltunk együtt! A cicim oldalt fáj,az alpocakom a napokban időlegesen szúr fáj,érzékeny,úgy mint mikor a menstruációm kezdődik..de aztán abbamarad...de csak ha hirtelen mozdulok más tünetem nincs 37C- 37,2 a testhőm.Két napja reggel Liliy teszteltem, de negativ lett!Ma Gabriellel..és ismét negatív :( Akkor mi lehet a 'baj' ?! ha nincs baba :(
2013. ápr. 4. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló abbahagyása után még rendetlenkedhet a ciklus. Az is lehet, hogy késik, de az is, hogy később volt a peteérésed és lehet ugyan, hogy ott a baba, csak még nem mutatja ki a teszt. Én várnék még a helyedben 2 napot és újra tesztelnék.
2013. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem nincs baj. ez egy ilyen ciklus. nekem mindig 28 napos, első próbálkozós hónapban 34. napra jött meg...
2013. ápr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) Kicsit még azért reménykedek, csak jobb lenne tisztán tudni mi a helyzet!
2013. ápr. 4. 09:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első próbálkozásnál 52 napra jött meg először:(
2013. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aztaa 52 napra :O Mennyi idő után sikerült a baba?!
2013. ápr. 4. 09:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a teszteknek már ki kellett volna mutatni, ha baba van. Nekem is van olyan ismerősöm, akinek hónapról hónapra mindig késett a mensese és mindig azt hitte, hogy most összejött. Múlthónapban tényleg sikerült nekik! Te se add fel.
2013. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ahj , de úgy vágyom rá! :( tudom hogy ez az idő semmi, van aki rengeteget vár egy kis életkére, de olyan csalódott vagyok :( pocséknak érzem magam :/
2013. ápr. 4. 11:13
 8/9 anonim ***** válasza:
az első 52 napos után rendeződött,azóta 8 hónap telt el,percre pontosan megjön,de baba sajnos még nincs :(
2013. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
még mindig nincs jele menszesznek,de a pocakon fájdogál .. mikor lehetne hüvely UH-val kimutatni ,hogy van -e baby?! :) 5.hét-től kb?!
2013. ápr. 5. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!