Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Mi van akkor ha...

Lányok! Mi van akkor ha utólag derül ki, hogy kismama vki és a mensesz alatt tampont használt, mivel nem tudhatta, hogy baba van a pocakban? Mennyire ártalmas a tampon használata?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem semmi jelentősége sincs,elvégre ha kismama vagy és úszni szeretnél menni,akkor az orvos maga ajánlja hogy tampont tegyél fel.
2010. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy akkor nincs menzesz, tehát nincs tampon.

Terhesség mellett csak maszatoló menzi fordul elő néha, de az annyira gyengus, hogy eszedbe nem jutna tampont használni.

2010. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pénteken derült ki egy sima rutin vizsgálat során, hogy a barátnőm babát vár, 11 hetes terhes. Ő sem érti, hogyan fordulhat ez elő, mert rendesen menstruált, csütörtök kell neki mennie a 12. hetes vizsgálatra. Viszont fél, mert végig tampont használt, az orvost nem kérdezte meg, mert akkora volt az öröm, hogy ez eszébe sem jutott, de mondtam neki, hogy csütörtökön ezt beszéljék meg. Azért is tettem fel a kérdést, mert csüt.-ig még van pár nap, és nyugtalan a barátnőm.
2010. jan. 11. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Hát nem semmi :O

Biztos vagyok benne, hogy nem ártott a tamponnal. Ha magát a menit is így átvészelte a baba, akkor a tampon egyáltalán nem okozhatott gondot. Nyugtasd meg a barátnőd!

2010. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok a barátnődnek
2010. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!