Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam progeszteron vérvéte...

Ma voltam progeszteron vérvételen.21 lett.19. napomon vagyok. Beültetésem 5. napján. Ez jó, vagy rossz eredmény? Be tud ágyazódni a baba, ha enny az értékem? Vkinek 40-50 volt.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény? Nekem 11 volt a progiszintem és teherbe estem (természetes úton). Szedek progipótlót.
2013. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem tudok semmit.csütörtökön kell mennem vvételre.én is kapok progipótlót.crinone hüvelygél.te mit kapsz?és mennyi idős vagy?remélem nekem is sikerülni fog a babó.neked pedig gratulálok!
2013. ápr. 9. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

5 hetes vagyok, még nagyon az elején. Pont abban a hónapban sikerült, amikor kiderült hogy 11 a progiszintem, ami meglehetősen alacsonynak mondható.

Én Duphaston szedek. Sok sikert Neked is, írj ha tudsz valamit!

2013. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen mértékegységben volt megadva?

Nmol/l v. ng/ml ?

2014. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!