Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcsölgetés és kevés, halvány...

Görcsölgetés és kevés, halvány vérzés friss pozitív teszttel normális jelenség lehet vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
Ma vagy holnap kellene megjönnie, és érzem is a mensis görcsöket, hullámokban, a melleim pedig nagyon fájnak több mint egy hete. Ma délután csináltam egy terhességi tesztet, és bár nem ugyanolyan erős a tesztcsík, mint a kontroll, de láthatóan pozitív. Reggel még negatív volt! Pici halvány vér és kis barna volt a tamponon (azt hittem, megjön, ezért betettem). Ha tényleg terhes vagyok, ugye ezek a tünetek nem feltétlenül jelentik azt, hogy már el is vetélek?
2013. ápr. 4. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Van akinek az első, vagy első két hónapban még rendesen meg is jön, mégis terhes. Szerintem ettől még nem kell aggódni.
2013. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem jó jel. Mielöbb irány a doki, lehet, hogy csak a tampon felhelyezésétől volt, de lehet más gond, esetleg progi hiány amin lehet segíteni.
2013. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jesszusom!:( Hát nem nyugodtam meg.
2013. ápr. 4. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz, lehet, hogy kell gyógyszer, hogy megmaradjon a baba, ha tényleg terhes vagy. Nagyon szorítok :)
2013. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,én a második gyerekemmel 5-6 hetesen véreztem,halvány rózsasízn volt,most 13 éves a lányom :)
2013. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos, ahogy reggel felébredtem, már rendesen erős vérzés lett, ahogyan ma is, ugyanolyan görcsökkel és vérrel, mint általában a menzeszem.:( Nem szabadott volna tesztelnem, mert most nagyon szomorú vagyok.:( Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 6. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!